Przegrana rezerw nad Moczydłem

Józefovia II przegrała w wyjazdowym meczu 3. kolejka Expressdruk A klasy z Mazurem II Karczew 1:3. Jedyne trafienie dla józefowian zanotował Łukasz Chojecki.

Karczewianie rozpoczęli strzelanie błyskawicznie, bo w 4. minucie, gdy Ratajczak podał do Kamińskiego i gospodarze wyszli na prowadzenie. Szybka bramka ustawiła mecz i na boisku działo się niewiele. Impas przełamał Maciej Dąbrowski, który po błędzie bramkarza Józefovii uderzył na pustą bramkę. Dwie minuty później Łukasz Chojecki zdobył kontaktową bramkę głową, ale w doliczonym czasie wynik na 3:1 dla Mazura II ustalił Sobków.

MAZUR II KARCZEW 3:1 (1:0) JÓZEFOVIA II

BRAMKA: Kamiński 4', Dąbrowski 64', Sobków 84' - Chojecki 66'

SKŁAD: Sitnik - Stalka, Brzuzy, Maziarz, Pawlak - Nowowiejski (80' Pałka), Olpiński (60' Ziubiński, 80' S. Pawłowski), Chojecki, Górski, Krzywda (75' Tomalak) - Kot (85' Witan)

TRENER: Makulec