zamknij reklamę

Wspierają nas

0

Wyniki pierwszych meczów barażowych o IV ligę

Wyniki pierwszych meczów barażowych o IV ligę

W pierwszych meczach barażowych piłkarze Pogoni II Siedlce pokonali Promnik Łaskarzew 3:1, natomiast zawodnicy Unii Warszawa pokonali Sona Nowe Miasto na wyjeździe 2:0 Dla Józefovii najlepszym wynikiem jest awans Promnika i Unii, który daje naszej drużynie utrzymanie w lidze...

0

Baraże - relacje live

Baraże - relacje live

W sobotę odbędą się 2 mecze barażowe o awans do IV ligi, od których zależy utrzymanie Józefovii: POGOŃ II SIEDLCE - PROMNIK ŁASKARZEW...

0

Wybrano Nowy Zarząd

Wybrano Nowy Zarząd

W środę (22.06) na Walnym Zebraniu wybrano nowy Zarząd MLKS Józefovia Józefów: - Ewa Komar - Sławomir Faliński - Paweł...

0

Co dalej z Józefovią?

Co dalej z Józefovią?

Sytuacja Józefovii według nieoficjalnych źródeł wygląda następująco: 1. Jeżeli awansują obaj wicemistrzowie z warszawskich lig...

0

Wygrana rezerw z Victorią Zerzeń

Wygrana rezerw z Victorią Zerzeń

JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 1:0 (1:0) VICTORIA ZERZEŃ BRAMKA: Babaev 5' SKŁAD: Krogul - Warnicki (75' Ostrowski), M.Niemczyk, Biela, Mika - Leśniak, Jokiel (70' Rokicki) - Kozłowski (66' Bolek), Zadrożny (60' Ł.Domański), Babaev - Wadowski

0

Wygrana z Bobrem Tłuszcz

Wygrana z Bobrem Tłuszcz

BÓBR TŁUSZCZ 1:2 (0:1) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW BRAMKI: Poszalski 1', Przybysz 60' SKŁAD: Politański - Domański, Wróblewski, Orowiecki, Ostrzyżek - Wargocki (Bakuła), Poszalski, Bednarczyk, Przybysz (Jokiel), Trzaskowski (Wadowski) - P.Niemczyk (Smoliński)

0

Wygrana rezerw z Snajperem Sośninka

Wygrana rezerw z Snajperem Sośninka

SNAJPER SOŚNINKA 2:4 (0:4) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW BRAMKI: Wadowski 10', Kozłowski 15', samobój 30', P.Niemczyk 35' - 75', 90+2' SKŁAD: Krogul - Warnicki, M.Niemczyk, Biela, Mika - Leśniak, Jokiel - Babaev (90' Ostrowski), Kozłowski (46' Bakuła), P.Niemczyk (75' Zadrożny) - Wadowski...

0

Porażka z Marcovią Marki

Porażka z Marcovią Marki

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 0:4 (0:2) MARCOVIA MARKI SKŁAD: Sędek - Domański (46' Bakuła), Rosłonek (6' Ostrzyżek), Orowiecki, Wróblewski - Trzepałka, Czapkowski, Poszalski, Napieraj (41' Trzaskowski), Wojda (90' Przybysz) - Wargocki RELACJA LIVE >>> ZDJĘCIA...

0

Wygrana z Borem Regut

Wygrana z Borem Regut

BÓR REGUT 0:1 (0:0) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW BRAMKA: Wargocki 90+3' SKŁAD: Sędek - Domański, Rosłonek (46' Przybysz), Smoliński, Wróblewski - Wojda (Ostrzyżek), Orowiecki, Poszalski, Napieraj (Czapkowski), Bakuła (Trzaskowski) - Wargocki * w 85' Norbert Smoliński nie wykorzystał...

0

Remis rezerw z Wisłą Dziecinów

Remis rezerw z Wisłą Dziecinów

JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 4:4 (3:1) WISŁA DZIECINÓW BRAMKI: Auguściński 1', 45', Wadowski 10', 70' - 30', 82', 88', 90+2' SKŁAD: Krogul - Ostrowski (75' Warnicki), Rychlica, Biela (55' Mika), Leśniak - Bednarczyk (46' Kozłowski), Bieńkowski (5' Ł.Domański) - Jokiel, Auguściński,...

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij