Zwycięski powrót Ludwika Moraczyńskiego!

Józefovia II odniosła imponujące zwycięstwo 4:2 w ostatnim sparingu z drużyną Hutnik Huta Czechy, która zajmuje 9. miejsce w siedleckiej "okręgówce".

Bramki dla Józefovii II zdobywali Piotr Murawiński, Łukasz Chojecki, Adrian Ziubiński oraz Mateusz Rowicki, którzy pokazali klasę i skuteczność w ofensywie. Ich determinacja i wysoka jakość gry pozwoliły drużynie odnieść zasłużone zwycięstwo.

Niewątpliwie jednym z najważniejszych momentów tego spotkania było powrót na boisko Ludwika Moraczyńskiego po 16 miesiącach leczenia i rehabilitacji związanej z ciężką kontuzją. Jego obecność na murawie była nie tylko symbolicznym wydarzeniem dla całej drużyny, ale także inspiracją dla wszystkich obserwujących jego trudny powrót do pełnej sprawności fizycznej. Witamy Cię z powrotem, „Ludo”!

Następnym wyzwaniem rezerw będzie sparingowa rywalizacja z AP Brychczy Warszawa. Spotkanie zaplanowano w sobotę 9 marca o 16:00.

JÓZEFOVIA 4:2 HUTNIK HUTA CZECHY

BRAMKI: Murawiński, Chojecki, Dziubiński, Rowicki