Zapraszamy na obchody 70-lecia MLKS Józefovia

Już w niedzielę 5 września na obiektach sportowo-rekreacyjnych przy Dolnej 19 w Józefowie odbędzie się piknik połączony z obchodami 70-lecia istnienia MLKS Józefovia. Klub znad Świdra zapewni w tym roku wiele atrakcji: w programie m. in. turniej, mecz pokazowy, zabawy dla dzieci, mała gastronomia i wiele innych.. Impreza rozpocznie się już od 10:00, a oficjalne otwarcie obchodów zaplanowano w samo południe. Na uroczystych obchodach nie może oczywiście zabraknąć sportowych emocji. Serdecznie zapraszamy!

Orlik zmieni się w ogromny sportowy plac zabaw, na którym najmłodsi będą mogli spróbować sił w różnych dyscyplinach sportu. Na dzieci czekają dmuchańce, liczne konkursy, ćwiczenia sprawnościowe oraz otwarte zajęcia sekcji gimnastyki. Z kolei większe boisko przejmą starsi. Pierwszą część pikniku będzie stanowić turniej dla rodziców poszczególnych roczników Akademii. Atrakcją dla kibiców będzie mecz pokazowy drużyny Józefovii z drużyną Gwiazd. Skład rywala ekipy znad Świdra wciąż się powiększa, nie zabraknie w nim byłych reprezentantów Polski oraz postaci znanych z małego, czy dużego ekranu (m. in.: Dariusz Dziekanowski, Tomasz Hajto, Tomasz Kłos, Artur Wichniarek, Maciej Żurawski, Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski, Roman Kołtoń, Antoni Królikowski, Maciej Musiał, Maciej Pawlicki, Bogdan Rymanowski). Tego nie można przegapić!

Z okazji zaszczytnego jubileuszu klub planuje, również wystawę poświęconą naszej „siedemdziesięciolatce”. Znajdzie się na niej mnóstwo archiwalnych zdjęć, które pozwolą przybliżyć historię józefowskiego sportu. To nie wszystkie niespodzianki, które przygotowano dla odwiedzających nadświdrzański obiekt.

Przy Dolnej 19 będzie również pysznie, a wszystko za sprawą stoisk z pizzą, watą cukrową, lodami oraz foodtrucków, z których będą serwowane przysmaki dla głodnych, nie tylko piłkarskich emocji, mieszkańców. Nie zabraknie także stoisk promocyjnych, w których każdy będzie mógł stać się posiadaczami koszulki meczowej Józefovii oraz innych klubowych gadżetów. Jubileuszowa impreza to nie tylko moc atrakcji, ale również międzypokoleniowa integracja mieszkańców i zabawa poprzez sport. Zapraszamy na wrześniowe obchody, jak również do korzystania z infrastruktury sportowo-rekreacyjnej Miasta Józefowa przez cały rok. Piknik potrwa do godziny 16:00.

DARCZYŃCA
PARTNER TECHNICZNY