WLO: Porażka na początek rundy rewanżowej

W okresie przygotowawczym do sezonu do teamu dołączyli nowi zawodnicy, którzy w przeszłości grali jednej z najlepszych drużyn w klubie roczniku 1987-88 prowadzonej przez trenera Grzegorza Ognichę. Patryk Bieńkowski, Kuba Woźniak, Ryszard Czernickiego, Grzegorz Wnuk już zasilili zespół, a również inni zawodnicy z tego rocznika rozpatrują grę w oldbojach. Drużynę wzmocnił też bramkarz Mariusz Majocha. Drużyna Józefovii 35+, rozpoczęła rundę rewanżową od wyjazdowej porażki lokalnej rywalizacji z OKS Otwock. Po ostatnim gwizdku w meczu pozostał duży niedosyt. Józefovia nie wykorzystała kilku 100 procentowych okazji i ostatecznie przegrała jedną bramką.

OKS OTWOCK 1:0 JÓZEFOVIA

SKŁAD: Modrzejewski - Rżewski, Kobza, Wnuk, Kuzioła, Piłat, Walczak, Ritzen, Więckus, Pijanowski

REZERWA: Gosiewski, P. Pijanowski, Łaba, Czaplak

TRENER: Faliński