WLO: Józefovia wygrywa w starciu niepokonanych ekip

W emocjonującym starciu dwóch niepokonanych drużyn oldbojów Józefovii i Advitu Wiązowna zwyciężyła ekipa znad Świdra. Pierwsza połowa meczu była zdecydowanie pod dyktando gospodarzy z Dolnej 19. Józefovia nie tylko zdobyła bramkę, ale również dwukrotnie trafiła w obramowanie bramki Advitu. Jednakże, prosty błąd w defensywie józefowian pozwolił przeciwnikom na wyrównanie wyniku i oba zespoły udawały się na przerwę przy stanie 1:1. Druga połowa była równie emocjonująca, obfitując w wiele okazji z obu stron boiska. Piłkarze "Józy" trafili do siatki po akcjach przeprowadzonych po lewej stronie boiska, osiągając prowadzenie 3:1. Mimo determinacji i wysiłków gości z Wiązowny, którzy strzelili bramkę kontaktową na kwadrans przed końcem, nie zdołali doprowadzić do wyrównania. Tym samym "Józa" została jedyną drużyną w lidze, która nie zaznała goryczy porażki.

Teraz wszystkie oczy skierowane są na przyszłość, ponieważ za dwa tygodnie czeka nas kolejny mecz w Józefowie, a przeciwnikiem będzie lider z Kobyłki. Biorąc pod uwagę ostatnią wygraną, oldboje Józefovii z pewnością nie mogą doczekać się tego spotkania, licząc na kontynuację imponującej passy. Oby tak dalej!