Przeciwnicy z Falenicy pokonani przez oldbojów

W kolejnym przygotowawczym starciu Józefovia okazała się lepsza od drużyny Falenicy, wygrywając 2-1. Mecz ten był okazją dla obu zespołów do sprawdzenia swojej formy i taktyki przed zbliżającymi się ligowymi rozgrywkami.

Już od pierwszych minut spotkania można było zauważyć, że gospodarze nie weszli zbyt pewnie w mecz. Wiele niedokładności oraz prostych strat spowodowało, że goście z Falenicy mieli kilka okazji strzeleckich, z których jedną wykorzystali, objawiając prowadzenie. Jednak piłkarze Józefovii szybko podjęli działania mające na celu odrobienie strat. Ich determinacja zaowocowała wyrównującą bramką, którą zdobył Łukasz Poszalski jeszcze w pierwszej połowie.

W drugiej części meczu gracze z Józefowa potwierdzili swoją dominację na boisku. Stwarzali sobie kilka dogodnych sytuacji, wykorzystując przewagę w grze. Ostatecznie jedną z tych szans zamienili na bramkę, a autorem trafienia był Damian Niuk, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.

JÓZEFOVIA 2:1 KS FALENICA

BRAMKI: Poszalski, Niuk