Obóz Stręgielek 2021: dzień 1, 2, 3 - turnus II

Gdy jedna grupa opuściła ośrodek w Stręgielki, jej miejsce zajęli młodsi koledzy z Józefovii. Drugi turnus czas zacząć!

W czwartek józefowianie bezpiecznie dotarli autokarami prosto na obiad. Posileni zawodnicy mieli czas dla siebie, zapoznali się z zasadami panującymi na obozie i odbyli pierwszy trening.

W czwartek na mazurskim niebie świeciło piękne słońce, z kolei dzień później od rana padał mocny deszcze. Opady nie pokrzyżowały jednak planów treningowych i meczowych nastawionych bojowo zawodników. Zespół 2009 przed śniadaniem odbył krótką gimnastykę. Na treningach szlifowali prowadzenie piłki w formie gier. W piątkowy poranek rano rozegrano sparing wewnętrzny pomiędzy rocznikiem 2011 i 2012, który wygrali starsi zawodnicy. W czasie wolnym chłopcy, wzorem starszych kolegów próbują swoich sił w innych sportach. Rywalizują w ping ponga, grywają w futsal, a nawet wybierają gimnastykę lub zapasy na materacach!

W sobotę piłkarze odbyli obowiązkowy trening, a zespół 2009 trenera Mateusza Szymańskiego rywalizował towarzysko z drużyną 2010 dowodzoną przez trenera Roberta Rokickiego. Górą byli starsi koledzy. Wieczorem miała miejsce miła uroczystość. Karolina Rokicka sprawująca opiekę medyczną na meczach, jak również na obozie, obchodziła urodziny! Cała sala odśpiewała naprawdę głośne „Sto lat”! Dzień wcześniej swoje swoje urodziny świętowali gracze urodzeni w 2009 roku – Danilo Jakovljević i Krzysztof Włodarczyk. Wszystkim życzymy wszystkiego najlepszego!

Obóz Sportowy "Stręgielek 2021" roczników 2009-2012 współfinansowany w ramach Programu "Sportowe Wakacje z Funadcją LOTTO 2021" ze środków Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej oraz Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.