Nie dla nich jest porażki smak!

Józefowskie rezerwy nie zbaczają ze zwycięskiego kursu. W środę 26 maja o godzinie 20:00 zmierzy się z Amigosem. Warszawianie wystąpią na stadionie pry Dolnej 19 w Józefowie w roli gospodarza.

AMIGOS WARSZAWA (10. miejsce, 19. punktów)

• W meczach rundy wiosennej z udziałem Amigos Warszawa pada najmniej bramek w lidze. W 6 spotkaniach padło zaledwie 12 goli (6:6, średnio 2 bramki na mecz). Dla porównania w spotkaniach Józefovii II pada średnio aż 6 goli na mecz - najwięcej w lidze.
  • W środę spotkają się zespoły, które w bieżącym sezonie zanotowały po 4 remisy – najwięcej w lidze.

JÓZEFOVIA II (5. miejsce, 34 punktów)

• Zespół trenera Sławomira Więckusa dokonał historycznego osiągnięcia. Rezerwy Józefovii sobotnim w sobotnim meczu z Amurem Wilga (12:1 - najwyższe w tym sezonie zwycięstwo spośród wszystkich zespołów występujących w A klasie) po raz pierwszy w XXI wieku zanotowały 6 kolejnych ligowych zwycięstw z rzędu.
  • W wewnątrzzespołowej klasyfikacji strzelców przewodzą Jakub Malinowski i Mateusz Kiliszek, którzy zdobyli po 8 bramek. Całość dorobku bramkowego „Maliny” stanowią bramki strzelone wiosną. Więcej goli po przerwie zimowej strzelili tylko Mateusz Trąbiński z PKS Radość i Albert Siembora z Promnika Łaskarzew – obaj po 9 bramek.

• Mecz 2. kolejki pomiędzy Józefovią a Amigosem zakończył się remisem 2:2. Na trafienia Doriana Citkowskiego i Sebastiana w końcówce odpowiedzieli goście z Warszawy – Sebastian Sołoducha i Jan Raszyński.

HISTORIA LIGOWWYCH SPOTKAŃ W OSTATNICH 10 SEZONACH:

A klasa, Sezon 2014/15
Amigos Warszawa 1-0 Józefovia II Józefów (mecz w Sulejówku)
Józefovia II Józefów 1-0 Amigos Warszawa
A klasa, Sezon 2015/16
Józefovia II Józefów 4-1 Amigos Warszawa
Amigos Warszawa 1-3 Józefovia II Józefów (mecz w Sulejówku)
A klasa, Sezon 2020/21
Józefovia II Józefów 2-2 Amigos Warszawa
-------------------------------------------------
WYGRANE AMIGOS: 1 (w Józefowie: 1)
WYGRANE JÓZEFOVII: 3 (w Józefowie: 2)