Akademia: weekend 03-05.09

Pierwszy weekend września stoi pod znakiem Piłkarskiego Pikniku Rodzinnego z okazji 70-lecia klubu, co nie oznacza, że nie odbędą się mecze naszej Akademii. Zaczynamy już w piątek!

Materiał jest na bieżąco aktualizowany o wyniki.

Uwaga: Wyniki spotkań dzieci do lat 11 nie będą uzupełniane.

-------------------------------------------------

II Warszawska Liga Okręgowa Trampkarzy C1 Grupa 2 2021/2022

3. kolejka: DRUKARZ WARSZAWA 2007 B 3:1 JÓZEFOVIA 2007 B / piątek, 03.09., godz. 19:30 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Antek Zowczak, Dominik Szwed

TRENER: Dominik Dukalski

IV Warszawska Liga Okręgowa Młodzików D2 Grupa 3 2021/2022

2. kolejka: JÓZEFOVIA 2010 4:3 AS WESOŁA 2010 / sobota, 04.09., godz. 10:00 [Józefów, Dolna 19]

TRENER: Robert Rokicki

IV Warszawska Liga Okręgowa Młodzików D2 Grupa 4 2021/2022

2. kolejka: KS HALINÓW 2010 B 2:4 JÓZEFOVIA 2010 B / sobota, 04.09., godz. 10:00 [Długa Kościelna, Wesoła 6]

TRENER: Marek Pietrzak

KOMENTARZ TRENERA: Chłopcy i Kornelia (nasza kapitan, która dzieli i rządzi w środku pola) po raz zagrali w dziewiątkę na dużym placu. Troszkę zabrakło nam szczęścia, mieliśmy swoje sytuacje na remis... Nie mniej jednak wielkie brawa dla drużyny za walkę.

III Warszawska Liga Okręgowa Orlików E1 Grupa 3 (RW) 2020/2021

2. kolejka: JÓZEFOVIA 2011 – ISKRA PILAWA 2011 / sobota, 04.09., godz. 10:00 [Józefów, Dolna 19]

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1 Grupa 1 2021/2022

4. kolejka: JÓZEFOVIA 2005 0:3 MŁAWIANKA MŁAWA 2005 / sobota, 04.09., godz. 12:00 [Józefów, Dolna 19]

TRENER: Karol Kopeć

II Warszawska Liga Okręgowa Orlików E2 Grupa 3 2021/22

2. kolejka: JÓZEFOVIA 2012 B – VICTORIA SULEJÓWEK 2012B / niedziela 05.09., godz. 10:00 [Józefów, Dolna 19]

TRENER: Patryk Majszczyk

IV Warszawska Liga Okręgowa Żaków F1 Grupa 7 2021/2

2. kolejka: JÓZEFOVIA 2013 – ADVIT WIĄZOWNA 2013 / sobota, 04.09., godz. 13:30 [Józefów, Dolna 19]

KOMENTARZ TRENERA: Advit to megatrudny przeciwnik. Oba zespoły stworzyły wielkie widowisko, z wieloma fajnymi akcji. Uczta gry 7-8 Latków dla rodziców i kibiców! To jest tylko zabawa ale ja i moje chłopaki lubimy się bawić gdy wygrywamy!

III Warszawska Liga Okręgowa Młodzików D1 Grupa 4 2021/2022

2. kolejka: JÓZEFOVIA 2009 10:0 KS SOBIENIE JEZIORY 2009 / sobota, 04.09., godz. 14:00 [Józefów, Dolna 19]

TRENER: Mateusz Szymański

Sparing: CHAMPION 2012 B - JÓZEFOVIA 2021 B / sobota, 04.09. [Otwock, Karczewska]

I Warszawska Liga Okręgowa Trampkarzy C1 Grupa 1 2021/2022

3. kolejka: KS HALINÓW 2007 2:2 JÓZEFOVIA 2007 / sobota, 04.09., godz. 14:30 [Długa Kościelna, Wesoła 6]

BRAMKI: Zachary Horosz, Karol Nowak

II Warszawska Liga Okręgowa Trampkarzy C2 Grupa 2 2021/2022

3. kolejka: WBS WARSZAWA 2008 1:1 JÓZEFOVIA 2008 / sobota, 04.09., godz. 16:00 [Warszawa, Strażacka 121]

BRAMKA: Filip Gryzik

TRENER: Łukasz Poszalski

KOMENTARZ TRENERA: Mecz zaczynamy od wysokiego pressingu. Rywal przez pierwsze minuty ma spore problemy by wyjść z własnej połowy. Najlepszą okazję do zdobycia bramki marnujemy ok. 7 minuty meczu kiedy to Mikołaj Kotwiński po błędzie stopera WBS staje sam na sam z bramkarzem. Niestety prowadzi piłkę zbyt długo i golkiperowi gospodarzy udaje się skutecznie interweniować. Dobitka Mateusza Kuzioły mija bramkę o centymetry. Praktycznie przez cały czas dyktujemy warunki meczu: prowadzimy grę i stwarzamy sytuacje. Największym mankamentem pozostaje wykończenie akcji. Brak dobrego strzału na bramkę gospodarzy. Dopiero ok 30 minuty meczu mocnym strzałem z okolicy 18m popisuje się Filip Gryzik. Bramkarz gości interweniuje ale piłka wpada do bramki przy okazji odbijając się od poprzeczki. Drugą połowę rozpoczynamy niemrawo. Rywal zaczyna przeważać i stwarza sobie pierwsze okazje w meczu. Trwa to około 15 minut po czym wracamy na dobre tory, przyciskami WBS mocnym pressingiem i znowu mamy swoje sytuacje. Antek Ognicha po ładnym uderzeniu z dystansu trafia w słupek, Mikołaj Kotwiński w sytuacji sam na sam nie trafia w bramkę, Kuba Sadowiak strzela w boczną siatkę a Igor Sadowski po ładnej indywidualnej akcji w ostatniej chwili zostaje zatrzymany przez obrońcę gospodarzy. Gdy wydaje się, że mecz zakończymy skromnym zwycięstwem w niegroźnej sytuacji niepewną interwencję zalicza nasz bramkarz Samuel, który wypuszcza piłkę z rąk a potem ratując się w konsekwencji fauluje rywala w polu karnym. Niestety w 78 minucie tracimy gola z rzutu karnego. Zaraz po wznowieniu od środka mamy kolejną sytuację bramkową. Sam na sam z bramkarzem staje Igor Rostkowski ale trafia piłkę nieczysto a ta przelatuje obok bramki. Sędzia kończy mecz a my pechowo remisujemy.
Wnioski nasuwają się same - jeśli nie poprawimy skuteczności to nawet grając dobrze większość meczu trudno będzie o zwycięstwo.

IV Warszawska Liga Okręgowa Młodzików D1 Grupa 6 2021/2022

2. kolejka: JÓZEFOVIA 2009 B 1:2 SOKÓŁ KOŁBIEL 2009 / sobota, 04.09., godz. 18:00 [Józefów, Dolna 19]

2. kolejka: JÓZEFOVIA 2012 – KS WESOŁA 2012 / niedziela 05.09., godz. 10:00 [Warszawa-Wesoła, Pl. kolejka: Wojska Polskiego 28]