Kolejka 1 |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
6:0 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Wisła Płock |
|
2:5 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Unia Warszawa |
|
2:1 |
|
Escola Varsovia |
|
|
UKS Narew Ostrołęka |
|
0:8 |
|
Olimpia Warszawa |
Kolejka 2 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
0:3 |
|
UKS Narew Ostrołęka |
|
|
Unia Warszawa |
|
1:1 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Escola Varsovia |
|
9:0 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
1:0 |
|
Wisła Płock |
Kolejka 3 |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
3:1 |
|
Escola Varsovia |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
4:1 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Wisła Płock |
|
10:0 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
UKS Narew Ostrołęka |
|
0:6 |
|
Unia Warszawa |
Kolejka 4 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
1:4 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
15:1 |
|
UKS Narew Ostrołęka |
|
|
Unia Warszawa |
|
0:0 |
|
Wisła Płock |
|
|
Escola Varsovia |
|
2:0 |
|
Olimpia Warszawa |
|
Kolejka 5 |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
0:3 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Wisła Płock |
|
1:4 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
1:1 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
UKS Narew Ostrołęka |
|
0:10 |
|
Escola Varsovia |
Kolejka 6 |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
4:0 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Unia Warszawa |
|
3:0 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Escola Varsovia |
|
2:0 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
UKS Narew Ostrołęka |
|
0:8 |
|
Wisła Płock |
Kolejka 7 |
|
|
Wisła Płock |
|
1:5 |
|
Escola Varsovia |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
0:5 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Bug II Wyszków |
|
0:1 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
10:0 |
|
UKS Narew Ostrołęka |
Kolejka 8 |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
1:0 |
|
Wisła Płock |
|
|
Bug II Wyszków |
|
0:2 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Escola Varsovia |
|
2:0 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
9:0 |
|
UKS Narew Ostrołęka |
Kolejka 9 |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
0:0 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
1:2 |
|
Escola Varsovia |
|
|
Wisła Płock |
|
0:1 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
UKS Narew Ostrołęka |
|
2:4 |
|
Bug II Wyszków |
Kolejka 10 |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:1 |
|
Wisła Płock |
|
|
Unia Warszawa |
|
5:1 |
|
UKS Narew Ostrołęka |
|
|
Escola Varsovia |
|
5:0 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
2:4 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
Kolejka 11 |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
7:1 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Wisła Płock |
|
2:2 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
1:7 |
|
Escola Varsovia |
|
|
UKS Narew Ostrołęka |
|
0:4 |
|
Varsovia Warszawa |
Kolejka 12 |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
11:1 |
|
Wisła Płock |
|
|
Bug II Wyszków |
|
1:4 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Unia Warszawa |
|
0:2 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Escola Varsovia |
|
6:0 |
|
UKS Narew Ostrołęka |
Kolejka 13 |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:2 |
|
Varsovia Warszawa |
|
|
Wisła Płock |
|
9:1 |
|
UKS Narew Ostrołęka |
|
|
Bug II Wyszków |
|
0:10 |
|
Escola Varsovia |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
0:1 |
|
Unia Warszawa |
Kolejka 14 |
|
|
Varsovia Warszawa |
|
6:1 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Unia Warszawa |
|
3:0 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Escola Varsovia |
|
5:1 |
|
Wisła Płock |
|
|
UKS Narew Ostrołęka |
|
0:12 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |