zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Teresin
3:6
Milan II Milanówek
Drużyna pomarańczowa
1:3
Jeziorka Prażmów
Legion Pruszków
1:3
Wrzos Międzyborów
LKS II Chlebnia
2:1
Grom Prace Małe
Salos Żyrardów
3:3
Błonianka II Błonie
Czerwone Smoki Brwinów
1:6
Świt II Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
0:3
LKS II Chlebnia
Jeziorka Prażmów
2:3
Wrzos Międzyborów
Milan II Milanówek
6:1
Legion Pruszków
Grom Prace Małe
4:2
KS II Teresin
Drużyna pomarańczowa
17:1
Czerwone Smoki Brwinów
Świt II Warszawa
3:1
Salos Żyrardów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Pruszków
2:3
Grom Prace Małe
LKS II Chlebnia
8:0
Świt II Warszawa
Wrzos Międzyborów
2:1
Milan II Milanówek
Salos Żyrardów
3:5
Drużyna pomarańczowa
KS II Teresin
1:2
Błonianka II Błonie
Czerwone Smoki Brwinów
1:16
Jeziorka Prażmów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
3:0
Legion Pruszków
Jeziorka Prażmów
1:1
Milan II Milanówek
Grom Prace Małe
2:4
Wrzos Międzyborów
Drużyna pomarańczowa
1:3
LKS II Chlebnia
Świt II Warszawa
3:3
KS II Teresin
Czerwone Smoki Brwinów
1:6
Salos Żyrardów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Pruszków
5:1
Świt II Warszawa
LKS II Chlebnia
16:0
Czerwone Smoki Brwinów
Wrzos Międzyborów
2:3
Błonianka II Błonie
Milan II Milanówek
1:1
Grom Prace Małe
Salos Żyrardów
1:1
Jeziorka Prażmów
KS II Teresin
4:4
Drużyna pomarańczowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
3:0
Milan II Milanówek
Jeziorka Prażmów
2:1
Grom Prace Małe
Drużyna pomarańczowa
3:1
Legion Pruszków
Salos Żyrardów
1:8
LKS II Chlebnia
Świt II Warszawa
0:6
Wrzos Międzyborów
Czerwone Smoki Brwinów
0:8
KS II Teresin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Pruszków
4:1
Czerwone Smoki Brwinów
LKS II Chlebnia
3:2
Jeziorka Prażmów
Wrzos Międzyborów
3:0
Drużyna pomarańczowa
Milan II Milanówek
15:1
Świt II Warszawa
Grom Prace Małe
2:5
Błonianka II Błonie
KS II Teresin
1:2
Salos Żyrardów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
6:2
KS II Teresin
Wrzos Międzyborów
20:0
Czerwone Smoki Brwinów
Jeziorka Prażmów
0:2
Błonianka II Błonie
Drużyna pomarańczowa
3:8
Milan II Milanówek
Salos Żyrardów
0:0
Legion Pruszków
Świt II Warszawa
4:5
Grom Prace Małe
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Pruszków
0:8
LKS II Chlebnia
Wrzos Międzyborów
3:0
Salos Żyrardów
Błonianka II Błonie
5:0
Świt II Warszawa
Milan II Milanówek
7:0
Czerwone Smoki Brwinów
Grom Prace Małe
2:2
Drużyna pomarańczowa
KS II Teresin
1:1
Jeziorka Prażmów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
2:2
Wrzos Międzyborów
Jeziorka Prażmów
2:1
Świt II Warszawa
Drużyna pomarańczowa
2:1
Błonianka II Błonie
Salos Żyrardów
3:0
Milan II Milanówek
KS II Teresin
2:3
Legion Pruszków
Czerwone Smoki Brwinów
1:6
Grom Prace Małe
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
16:0
KS II Teresin
Błonianka II Błonie
9:0
Czerwone Smoki Brwinów
Milan II Milanówek
0:3
LKS II Chlebnia
Grom Prace Małe
1:0
Salos Żyrardów
Świt II Warszawa
1:6
Drużyna pomarańczowa
Legion Pruszków
0:6
Jeziorka Prażmów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
1:0
Salos Żyrardów
Jeziorka Prażmów
7:0
Drużyna pomarańczowa
Milan II Milanówek
1:4
KS II Teresin
Grom Prace Małe
0:3
LKS II Chlebnia
Świt II Warszawa
1:8
Czerwone Smoki Brwinów
Wrzos Międzyborów
0:3
Legion Pruszków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Pruszków
2:3
Milan II Milanówek
LKS II Chlebnia
0:1
Błonianka II Błonie
Wrzos Międzyborów
1:1
Jeziorka Prażmów
Salos Żyrardów
1:1
Świt II Warszawa
KS II Teresin
2:4
Grom Prace Małe
Czerwone Smoki Brwinów
0:1
Drużyna pomarańczowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
5:3
KS II Teresin
Jeziorka Prażmów
5:2
Czerwone Smoki Brwinów
Drużyna pomarańczowa
2:5
Salos Żyrardów
Milan II Milanówek
0:3
Wrzos Międzyborów
Świt II Warszawa
0:2
LKS II Chlebnia
Grom Prace Małe
8:2
Legion Pruszków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Pruszków
1:8
Błonianka II Błonie
LKS II Chlebnia
9:0
Drużyna pomarańczowa
Wrzos Międzyborów
4:1
Grom Prace Małe
Milan II Milanówek
2:1
Jeziorka Prażmów
Salos Żyrardów
1:4
Czerwone Smoki Brwinów
KS II Teresin
0:1
Świt II Warszawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka II Błonie
3:0
Wrzos Międzyborów
Jeziorka Prażmów
1:1
Salos Żyrardów
Grom Prace Małe
0:2
Milan II Milanówek
Drużyna pomarańczowa
2:0
KS II Teresin
Świt II Warszawa
3:0
Legion Pruszków
Czerwone Smoki Brwinów
5:2
LKS II Chlebnia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Pruszków
1:3
Drużyna pomarańczowa
LKS II Chlebnia
3:1
Salos Żyrardów
Milan II Milanówek
1:3
Błonianka II Błonie
Grom Prace Małe
2:2
Jeziorka Prażmów
KS II Teresin
6:2
Czerwone Smoki Brwinów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czerwone Smoki Brwinów
9:2
Legion Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości