Kolejka 1 |
|
|
KS II Teresin |
|
3:6 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
Drużyna pomarańczowa |
|
1:3 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
Legion Pruszków |
|
1:3 |
|
Wrzos Międzyborów |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
2:1 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
Salos Żyrardów |
|
3:3 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
1:6 |
|
Świt II Warszawa |
Kolejka 2 |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
0:3 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
2:3 |
|
Wrzos Międzyborów |
|
|
Milan II Milanówek |
|
6:1 |
|
Legion Pruszków |
|
|
Grom Prace Małe |
|
4:2 |
|
KS II Teresin |
|
|
Drużyna pomarańczowa |
|
17:1 |
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
|
Świt II Warszawa |
|
3:1 |
|
Salos Żyrardów |
Kolejka 3 |
|
|
Legion Pruszków |
|
2:3 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
8:0 |
|
Świt II Warszawa |
|
|
Wrzos Międzyborów |
|
2:1 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
Salos Żyrardów |
|
3:5 |
|
Drużyna pomarańczowa |
|
|
KS II Teresin |
|
1:2 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
1:16 |
|
Jeziorka Prażmów |
Kolejka 4 |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
3:0 |
|
Legion Pruszków |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
1:1 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
Grom Prace Małe |
|
2:4 |
|
Wrzos Międzyborów |
|
|
Drużyna pomarańczowa |
|
1:3 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Świt II Warszawa |
|
3:3 |
|
KS II Teresin |
|
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
1:6 |
|
Salos Żyrardów |
|
Kolejka 5 |
|
|
Legion Pruszków |
|
5:1 |
|
Świt II Warszawa |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
16:0 |
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
|
Wrzos Międzyborów |
|
2:3 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Milan II Milanówek |
|
1:1 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
Salos Żyrardów |
|
1:1 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
KS II Teresin |
|
4:4 |
|
Drużyna pomarańczowa |
Kolejka 6 |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
3:0 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
2:1 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
Drużyna pomarańczowa |
|
3:1 |
|
Legion Pruszków |
|
|
Salos Żyrardów |
|
1:8 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Świt II Warszawa |
|
0:6 |
|
Wrzos Międzyborów |
|
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
0:8 |
|
KS II Teresin |
Kolejka 7 |
|
|
Legion Pruszków |
|
4:1 |
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
3:2 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
Wrzos Międzyborów |
|
3:0 |
|
Drużyna pomarańczowa |
|
|
Milan II Milanówek |
|
15:1 |
|
Świt II Warszawa |
|
|
Grom Prace Małe |
|
2:5 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
KS II Teresin |
|
1:2 |
|
Salos Żyrardów |
Kolejka 8 |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
6:2 |
|
KS II Teresin |
|
|
Wrzos Międzyborów |
|
20:0 |
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
0:2 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Drużyna pomarańczowa |
|
3:8 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
Salos Żyrardów |
|
0:0 |
|
Legion Pruszków |
|
|
Świt II Warszawa |
|
4:5 |
|
Grom Prace Małe |
Kolejka 9 |
|
|
Legion Pruszków |
|
0:8 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Wrzos Międzyborów |
|
3:0 |
|
Salos Żyrardów |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
5:0 |
|
Świt II Warszawa |
|
|
Milan II Milanówek |
|
7:0 |
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
|
Grom Prace Małe |
|
2:2 |
|
Drużyna pomarańczowa |
|
|
KS II Teresin |
|
1:1 |
|
Jeziorka Prażmów |
Kolejka 10 |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
2:2 |
|
Wrzos Międzyborów |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
2:1 |
|
Świt II Warszawa |
|
|
Drużyna pomarańczowa |
|
2:1 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Salos Żyrardów |
|
3:0 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
KS II Teresin |
|
2:3 |
|
Legion Pruszków |
|
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
1:6 |
|
Grom Prace Małe |
Kolejka 11 |
|
|
Wrzos Międzyborów |
|
16:0 |
|
KS II Teresin |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
9:0 |
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
|
Milan II Milanówek |
|
0:3 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Grom Prace Małe |
|
1:0 |
|
Salos Żyrardów |
|
|
Świt II Warszawa |
|
1:6 |
|
Drużyna pomarańczowa |
|
|
Legion Pruszków |
|
0:6 |
|
Jeziorka Prażmów |
Kolejka 12 |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
1:0 |
|
Salos Żyrardów |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
7:0 |
|
Drużyna pomarańczowa |
|
|
Milan II Milanówek |
|
1:4 |
|
KS II Teresin |
|
|
Grom Prace Małe |
|
0:3 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Świt II Warszawa |
|
1:8 |
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
|
Wrzos Międzyborów |
|
0:3 |
|
Legion Pruszków |
Kolejka 13 |
|
|
Legion Pruszków |
|
2:3 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
0:1 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Wrzos Międzyborów |
|
1:1 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
Salos Żyrardów |
|
1:1 |
|
Świt II Warszawa |
|
|
KS II Teresin |
|
2:4 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
0:1 |
|
Drużyna pomarańczowa |
Kolejka 14 |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
5:3 |
|
KS II Teresin |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
5:2 |
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
|
Drużyna pomarańczowa |
|
2:5 |
|
Salos Żyrardów |
|
|
Milan II Milanówek |
|
0:3 |
|
Wrzos Międzyborów |
|
|
Świt II Warszawa |
|
0:2 |
|
LKS II Chlebnia |
|
|
Grom Prace Małe |
|
8:2 |
|
Legion Pruszków |
Kolejka 15 |
|
|
Legion Pruszków |
|
1:8 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
9:0 |
|
Drużyna pomarańczowa |
|
|
Wrzos Międzyborów |
|
4:1 |
|
Grom Prace Małe |
|
|
Milan II Milanówek |
|
2:1 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
Salos Żyrardów |
|
1:4 |
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
|
KS II Teresin |
|
0:1 |
|
Świt II Warszawa |
Kolejka 16 |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
3:0 |
|
Wrzos Międzyborów |
|
|
Jeziorka Prażmów |
|
1:1 |
|
Salos Żyrardów |
|
|
Grom Prace Małe |
|
0:2 |
|
Milan II Milanówek |
|
|
Drużyna pomarańczowa |
|
2:0 |
|
KS II Teresin |
|
|
Świt II Warszawa |
|
3:0 |
|
Legion Pruszków |
|
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
5:2 |
|
LKS II Chlebnia |
Kolejka 17 |
|
|
Legion Pruszków |
|
1:3 |
|
Drużyna pomarańczowa |
|
|
LKS II Chlebnia |
|
3:1 |
|
Salos Żyrardów |
|
|
Milan II Milanówek |
|
1:3 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Grom Prace Małe |
|
2:2 |
|
Jeziorka Prażmów |
|
|
KS II Teresin |
|
6:2 |
|
Czerwone Smoki Brwinów |
Kolejka 18 |
|
|
Czerwone Smoki Brwinów |
|
9:2 |
|
Legion Pruszków |