Kolejka 1 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
7:2 |
|
GKP Targówek SKOK Wołomin |
|
|
AP II Marcovia Marki |
|
0:19 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:9 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
PSS Legion Warszawa |
|
1:1 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
UKS Orły Zielonka |
|
9:2 |
|
AKS Mewa Krubin |
Kolejka 2 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
9:2 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
AKS Mewa Krubin |
|
1:18 |
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
GKP Targówek SKOK Wołomin |
|
13:4 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Pogoń Józefów |
|
6:4 |
|
UKS Orły Zielonka |
|
|
Bug II Wyszków |
|
6:4 |
|
AP II Marcovia Marki |
Kolejka 3 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
21:2 |
|
AKS Mewa Krubin |
|
|
Huragan Wołomin |
|
3:12 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
9:2 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
4:6 |
|
Pogoń Józefów |
|
|
PSS Legion Warszawa |
|
3:16 |
|
GKP Targówek SKOK Wołomin |
Kolejka 4 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
18:1 |
|
PSS Legion Warszawa |
|
|
UKS Orły Zielonka |
|
3:5 |
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
AKS Mewa Krubin |
|
3:1 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
GKP Targówek SKOK Wołomin |
|
21:0 |
|
AP II Marcovia Marki |
|
|
Pogoń Józefów |
|
2:6 |
|
Mazur Radzymin |
|
Kolejka 5 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
8:2 |
|
UKS Orły Zielonka |
|
|
Huragan Wołomin |
|
8:3 |
|
Pogoń Józefów |
|
|
AP II Marcovia Marki |
|
0:15 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
7:1 |
|
GKP Targówek SKOK Wołomin |
|
|
PSS Legion Warszawa |
|
4:1 |
|
AKS Mewa Krubin |
Kolejka 6 |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
0:1 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:7 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
UKS Orły Zielonka |
|
1:9 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
AKS Mewa Krubin |
|
2:4 |
|
AP II Marcovia Marki |
|
|
GKP Targówek SKOK Wołomin |
|
8:2 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Pogoń Józefów |
|
10:1 |
|
PSS Legion Warszawa |
Kolejka 7 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
5:8 |
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
AP II Marcovia Marki |
|
1:9 |
|
Pogoń Józefów |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
18:0 |
|
AKS Mewa Krubin |
|
|
PSS Legion Warszawa |
|
4:2 |
|
UKS Orły Zielonka |
|
|
Bug II Wyszków |
|
0:10 |
|
Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 8 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
6:4 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
6:1 |
|
PSS Legion Warszawa |
|
|
UKS Orły Zielonka |
|
4:1 |
|
AP II Marcovia Marki |
|
|
AKS Mewa Krubin |
|
3:4 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Pogoń Józefów |
|
1:6 |
|
Legionovia Legionowo |
Kolejka 9 |
|
|
AP II Marcovia Marki |
|
6:9 |
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
6:2 |
|
UKS Orły Zielonka |
|
|
PSS Legion Warszawa |
|
0:5 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
GKP Targówek SKOK Wołomin |
|
4:1 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:2 |
|
Pogoń Józefów |
Kolejka 10 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
10:2 |
|
AP II Marcovia Marki |
|
|
Huragan Wołomin |
|
1:2 |
|
PSS Legion Warszawa |
|
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
0:10 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
UKS Orły Zielonka |
|
0:4 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
AKS Mewa Krubin |
|
0:21 |
|
GKP Targówek SKOK Wołomin |
Kolejka 11 |
|
|
AP II Marcovia Marki |
|
3:3 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
6:1 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
20:2 |
|
AKS Mewa Krubin |
|
|
GKP Targówek SKOK Wołomin |
|
9:1 |
|
Pogoń Józefów |
|
|
Bug II Wyszków |
|
3:0 |
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
Kolejka 12 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
3:0 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Huragan Wołomin |
|
0:9 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
PSS Legion Warszawa |
|
4:2 |
|
AP II Marcovia Marki |
|
|
UKS Orły Zielonka |
|
2:7 |
|
GKP Targówek SKOK Wołomin |
|
|
Pogoń Józefów |
|
1:11 |
|
Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 13 |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
8:0 |
|
PSS Legion Warszawa |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
13:0 |
|
UKS Orły Zielonka |
|
|
AKS Mewa Krubin |
|
2:7 |
|
Pogoń Józefów |
|
|
GKP Targówek SKOK Wołomin |
|
7:3 |
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:2 |
|
Huragan Wołomin |
Kolejka 14 |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
14:0 |
|
AP II Marcovia Marki |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
10:2 |
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
AKS Mewa Krubin |
|
1:13 |
|
UKS Orły Zielonka |
|
|
Pogoń Józefów |
|
5:3 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Bug II Wyszków |
|
4:0 |
|
PSS Legion Warszawa |
Kolejka 15 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
5:1 |
|
AKS Mewa Krubin |
|
|
PSS Legion Warszawa |
|
0:15 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
UKS Orły Zielonka |
|
0:10 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Pogoń Józefów |
|
4:2 |
|
AP II Marcovia Marki |
|
|
Bug II Wyszków |
|
6:8 |
|
Mazur Radzymin |
Kolejka 16 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
3:9 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
AP II Marcovia Marki |
|
2:0 |
|
PSS Legion Warszawa |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
11:0 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:3 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Pogoń Józefów |
|
11:0 |
|
AKS Mewa Krubin |
Kolejka 17 |
|
|
AP II Marcovia Marki |
|
2:7 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
7:0 |
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
PSS Legion Warszawa |
|
5:3 |
|
Pogoń Józefów |
|
|
AKS Mewa Krubin |
|
0:32 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:3 |
|
UKS Orły Zielonka |
Kolejka 18 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
13:1 |
|
PSS Legion Warszawa |
|
|
Huragan Wołomin |
|
0:5 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
8:1 |
|
Pogoń Józefów |
|
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
7:2 |
|
AP II Marcovia Marki |
|
|
UKS Orły Zielonka |
|
1:7 |
|
Legionovia Legionowo |
Kolejka 19 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
2:3 |
|
Pogoń Józefów |
|
|
AP II Marcovia Marki |
|
7:1 |
|
UKS Orły Zielonka |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
16:0 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
PSS Legion Warszawa |
|
1:4 |
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Bug II Wyszków |
|
4:0 |
|
AKS Mewa Krubin |
Kolejka 20 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
5:2 |
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Huragan Wołomin |
|
3:1 |
|
AP II Marcovia Marki |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
13:1 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
UKS Orły Zielonka |
|
7:2 |
|
PSS Legion Warszawa |
|
|
AKS Mewa Krubin |
|
0:25 |
|
Legionovia Legionowo |
Kolejka 21 |
|
|
AP II Marcovia Marki |
|
6:2 |
|
AKS Mewa Krubin |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
4:2 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
PSS Legion Warszawa |
|
4:2 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
UKS Orły Zielonka |
|
2:6 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
Pogoń Józefów |
|
7:5 |
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
Kolejka 22 |
|
|
Huragan Wołomin |
|
1:9 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
11:2 |
|
AP II Marcovia Marki |
|
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
8:0 |
|
UKS Orły Zielonka |
|
|
AKS Mewa Krubin |
|
3:5 |
|
PSS Legion Warszawa |
|
|
Pogoń Józefów |
|
2:2 |
|
Bug II Wyszków |
Kolejka 23 |
|
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:3 |
|
Huragan Wołomin |
|
|
PSS Legion Warszawa |
|
1:11 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
UKS Orły Zielonka |
|
1:6 |
|
Pogoń Józefów |
|
|
AKS Mewa Krubin |
|
2:7 |
|
Mazur Radzymin |
|
|
Bug II Wyszków |
|
1:6 |
|
Legionovia Legionowo |
Kolejka 24 |
|
|
Mazur Radzymin |
|
3:4 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Huragan Wołomin |
|
3:0 |
|
UKS Orły Zielonka |
|
|
AP II Marcovia Marki |
|
1:6 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
8:4 |
|
Pogoń Józefów |
|
|
Świt NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki |
|
5:2 |
|
AKS Mewa Krubin |