Kolejka 1 |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
3:3 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
0:6 |
|
Grom Warszawa |
|
|
LKS Chlebnia |
|
6:0 |
|
Ryś Laski |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
5:3 |
|
KS Teresin |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
1:4 |
|
Laura Chylice |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
0:5 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
SEMP Ursynów |
|
0:2 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
2:1 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
Passovia Pass |
|
0:6 |
|
LKS Perła Złotokłos |
Kolejka 2 |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
4:0 |
|
Passovia Pass |
|
|
Laura Chylice |
|
5:0 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
1:2 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
3:2 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
2:3 |
|
KS Teresin |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
3:1 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
Grom Warszawa |
|
5:1 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
5:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Ryś Laski |
|
6:2 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
Kolejka 3 |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
1:1 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
Passovia Pass |
|
1:3 |
|
Laura Chylice |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
2:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
LKS Chlebnia |
|
4:1 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
3:1 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
0:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
KS Teresin |
|
0:2 |
|
Ryś Laski |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
0:5 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
|
SEMP Ursynów |
|
2:6 |
|
Ursus II Warszawa |
Kolejka 4 |
|
|
Laura Chylice |
|
3:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
7:3 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
3:1 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
8:0 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:0 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
2:2 |
|
Ryś Laski |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
1:4 |
|
KS Teresin |
|
|
Grom Warszawa |
|
5:0 |
|
Passovia Pass |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
7:0 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
Kolejka 5 |
|
|
KS Teresin |
|
2:2 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
4:4 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:0 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
3:3 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
3:3 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
1:2 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
0:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
Ryś Laski |
|
1:3 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
Passovia Pass |
|
1:3 |
|
GLKS Nadarzyn |
Kolejka 6 |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
4:0 |
|
Ryś Laski |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
3:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
6:1 |
|
Passovia Pass |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
5:0 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
7:1 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
SEMP Ursynów |
|
0:6 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
Laura Chylice |
|
2:2 |
|
KS Teresin |
|
|
Grom Warszawa |
|
4:0 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
4:1 |
|
LKS Perła Złotokłos |
Kolejka 7 |
|
|
KS Teresin |
|
3:1 |
|
Grom Warszawa |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
2:5 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
3:3 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Ryś Laski |
|
2:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
0:2 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
4:2 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
2:2 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
Passovia Pass |
|
0:10 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
Kolejka 8 |
|
|
Grom Warszawa |
|
4:0 |
|
Ryś Laski |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
2:3 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
Laura Chylice |
|
3:1 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
0:2 |
|
KS Teresin |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
4:1 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
0:2 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:2 |
|
Passovia Pass |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
1:3 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
4:1 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
Kolejka 9 |
|
|
Ryś Laski |
|
6:2 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
KS Teresin |
|
2:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
LKS Chlebnia |
|
6:2 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
1:4 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
2:0 |
|
Laura Chylice |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
1:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
2:0 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
0:2 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
|
Passovia Pass |
|
1:2 |
|
Sarmata Warszawa |
Kolejka 10 |
|
|
Grom Warszawa |
|
1:0 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
0:0 |
|
Passovia Pass |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
1:6 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
0:5 |
|
KS Teresin |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
5:1 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
0:4 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
SEMP Ursynów |
|
6:0 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
1:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:0 |
|
Ryś Laski |
Kolejka 11 |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
1:1 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
KS Teresin |
|
6:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Laura Chylice |
|
2:1 |
|
Grom Warszawa |
|
|
LKS Chlebnia |
|
4:0 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
2:5 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
2:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
4:0 |
|
Passovia Pass |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
1:3 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
Ryś Laski |
|
1:1 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
Kolejka 12 |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
6:2 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
3:0 |
|
Passovia Pass |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
3:5 |
|
Laura Chylice |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
2:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
2:3 |
|
KS Teresin |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
4:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
3:1 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
3:2 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
SEMP Ursynów |
|
4:0 |
|
Ryś Laski |
Kolejka 13 |
|
|
Grom Warszawa |
|
4:6 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
Laura Chylice |
|
4:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
KS Teresin |
|
4:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
5:1 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
2:2 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
3:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Passovia Pass |
|
0:4 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
2:4 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
Ryś Laski |
|
2:5 |
|
Sarmata Warszawa |
Kolejka 14 |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
4:3 |
|
Laura Chylice |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
1:0 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
3:0 |
|
KS Teresin |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
2:2 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:3 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
3:1 |
|
Ryś Laski |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
1:3 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
LKS Chlebnia |
|
2:2 |
|
Passovia Pass |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:2 |
|
Grom Warszawa |
Kolejka 15 |
|
|
Grom Warszawa |
|
6:3 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
4:1 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
KS Teresin |
|
0:0 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
Laura Chylice |
|
10:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
4:0 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
3:2 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
0:4 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
1:2 |
|
Passovia Pass |
|
|
Ryś Laski |
|
0:1 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
Kolejka 16 |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
0:2 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
LKS Chlebnia |
|
4:2 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
0:3 |
|
Ryś Laski |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
3:1 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
1:0 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
3:7 |
|
Laura Chylice |
|
|
Passovia Pass |
|
2:4 |
|
KS Teresin |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
0:2 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
SEMP Ursynów |
|
0:11 |
|
Grom Warszawa |
Kolejka 17 |
|
|
Laura Chylice |
|
3:0 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Grom Warszawa |
|
1:1 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
3:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
2:1 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
1:2 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
0:8 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
Ryś Laski |
|
4:0 |
|
Passovia Pass |
|
|
KS Teresin |
|
1:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
0:7 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
Kolejka 18 |
|
|
Grom Warszawa |
|
3:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
KS Teresin |
|
4:0 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
Laura Chylice |
|
2:4 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
3:2 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
4:0 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
6:1 |
|
Passovia Pass |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
0:3 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
3:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Ryś Laski |
|
1:3 |
|
LKS Chlebnia |
Kolejka 19 |
|
|
Passovia Pass |
|
1:8 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
SEMP Ursynów |
|
0:2 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
1:1 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
1:1 |
|
Ryś Laski |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
1:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
0:1 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
2:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
KS Teresin |
|
4:2 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
0:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 20 |
|
|
Ryś Laski |
|
1:0 |
|
KS Teresin |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
0:2 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
6:0 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
3:0 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
0:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Laura Chylice |
|
7:0 |
|
Passovia Pass |
|
|
Grom Warszawa |
|
2:4 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
4:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
5:0 |
|
MKS Piast Piastów |
Kolejka 21 |
|
|
KS Teresin |
|
2:0 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
0:8 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
2:5 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
|
LKS Chlebnia |
|
3:1 |
|
Laura Chylice |
|
|
Ryś Laski |
|
2:0 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
Passovia Pass |
|
0:6 |
|
Grom Warszawa |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
2:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
0:1 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
2:3 |
|
SEMP Ursynów |
Kolejka 22 |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:2 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
Laura Chylice |
|
3:0 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
2:0 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
0:1 |
|
KS Teresin |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
7:1 |
|
Passovia Pass |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
1:1 |
|
Ryś Laski |
|
|
Grom Warszawa |
|
2:3 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
6:0 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:2 |
|
MKS Piast Piastów |
Kolejka 23 |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
4:1 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
Ryś Laski |
|
0:2 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
KS Teresin |
|
2:4 |
|
Laura Chylice |
|
|
Passovia Pass |
|
0:4 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
LKS Chlebnia |
|
- : - |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
- : - |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
- : - |
|
Grom Warszawa |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
- : - |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
- : - |
|
UKS Orzeł Baniocha |
Kolejka 24 |
|
|
Laura Chylice |
|
0:2 |
|
Ryś Laski |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
1:0 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
4:0 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
0:3 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
9:0 |
|
Passovia Pass |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:4 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
5:2 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Grom Warszawa |
|
1:0 |
|
KS Teresin |
Kolejka 25 |
|
|
Passovia Pass |
|
1:2 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
KS Teresin |
|
0:0 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:1 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
5:1 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
0:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
0:0 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
6:0 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
3:1 |
|
Laura Chylice |
|
|
Ryś Laski |
|
0:1 |
|
Grom Warszawa |
Kolejka 26 |
|
|
Laura Chylice |
|
3:1 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
1:1 |
|
Ryś Laski |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
6:1 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
Grom Warszawa |
|
1:1 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
1:2 |
|
Passovia Pass |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
2:4 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
0:1 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:7 |
|
KS Teresin |
|
|
SEMP Ursynów |
|
0:5 |
|
LKS Chlebnia |
Kolejka 27 |
|
|
Ryś Laski |
|
1:3 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
1:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Passovia Pass |
|
1:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
3:0 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
3:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
2:4 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
KS Teresin |
|
1:1 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
|
Laura Chylice |
|
3:0 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
0:3 |
|
GLKS Nadarzyn |
Kolejka 28 |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
0:5 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
4:2 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
4:1 |
|
Ryś Laski |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
4:1 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
Passovia Pass |
|
1:4 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:6 |
|
KS Teresin |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
1:2 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
Grom Warszawa |
|
0:0 |
|
Laura Chylice |
Kolejka 29 |
|
|
Grom Warszawa |
|
2:1 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
KS Teresin |
|
8:0 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
Laura Chylice |
|
12:0 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
LKS Chlebnia |
|
7:1 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
3:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Passovia Pass |
|
0:4 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
0:2 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Ryś Laski |
|
3:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
1:4 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
Kolejka 30 |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
0:8 |
|
KS Teresin |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
8:0 |
|
Passovia Pass |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
1:0 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
3:3 |
|
Grom Warszawa |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
11:1 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
1:4 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
2:4 |
|
Ryś Laski |
|
|
SEMP Ursynów |
|
0:3 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
0:3 |
|
Laura Chylice |
Kolejka 31 |
|
|
Ryś Laski |
|
5:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
6:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
2:2 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
1:4 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
Grom Warszawa |
|
4:3 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
KS Teresin |
|
1:0 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
Laura Chylice |
|
2:2 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
0:2 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
Passovia Pass |
|
0:2 |
|
LKS Chlebnia |
Kolejka 32 |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
0:3 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
1:6 |
|
KS Teresin |
|
|
SEMP Ursynów |
|
0:7 |
|
Laura Chylice |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
0:3 |
|
Ryś Laski |
|
|
Passovia Pass |
|
2:6 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
2:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:2 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
3:0 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
1:3 |
|
KS Milan Milanówek |
Kolejka 33 |
|
|
Ryś Laski |
|
4:0 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
Laura Chylice |
|
8:2 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
0:4 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
6:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
2:3 |
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
|
KS Teresin |
|
- : - |
|
Passovia Pass |
|
|
LKS Perła Złotokłos |
|
4:0 |
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
2:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Grom Warszawa |
|
1:2 |
|
SEMP Ursynów |
Kolejka 34 |
|
|
Passovia Pass |
|
0:6 |
|
Ryś Laski |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
0:11 |
|
Laura Chylice |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
4:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
11:0 |
|
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW |
|
|
UKS Orzeł Baniocha |
|
3:4 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
LKS Chlebnia |
|
4:2 |
|
KS Teresin |
|
|
MKS Korona Góra Kalwaria |
|
0:4 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
2:5 |
|
LKS Perła Złotokłos |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
1:7 |
|
Grom Warszawa |