Kolejka 1 |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
4:1 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
3:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Ryś Laski |
|
3:3 |
|
Laura Chylice |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
3:6 |
|
Milan Milanówek |
|
|
LKS Chlebnia |
|
6:0 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
3:1 |
|
Perła Złotokłos |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
4:3 |
|
KS Teresin |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:0* |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 2 |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
3:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Milan Milanówek |
|
1:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
1:0 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
Laura Chylice |
|
7:4 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Perła Złotokłos |
|
0:0 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Grom Warszawa |
|
2:0 |
|
Ryś Laski |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
0:3* |
|
KS Teresin |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
2:1 |
|
GLKS Nadarzyn |
Kolejka 3 |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
1:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
5:1 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
KS Teresin |
|
5:0 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
1:0 |
|
Milan Milanówek |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
3:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Ryś Laski |
|
3:1 |
|
Perła Złotokłos |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
2:3 |
|
Grom Warszawa |
Kolejka 4 |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
3:2 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
1:2 |
|
Ryś Laski |
|
|
Laura Chylice |
|
4:2 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
Milan Milanówek |
|
4:2 |
|
KS Teresin |
|
|
Grom Warszawa |
|
3:1 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Perła Złotokłos |
|
3:0 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
1:0 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
1:0 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
Kolejka 5 |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
1:0 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
LKS Chlebnia |
|
2:1 |
|
Perła Złotokłos |
|
|
KS Teresin |
|
2:5 |
|
Laura Chylice |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
1:7 |
|
Milan Milanówek |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
0:2 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
2:3 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
Ryś Laski |
|
1:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
5:3 |
|
Grom Warszawa |
Kolejka 6 |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
0:2 |
|
Ryś Laski |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
0:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Laura Chylice |
|
3:2 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Perła Złotokłos |
|
1:1 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
SEMP Ursynów |
|
8:0 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
3:3 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Grom Warszawa |
|
0:3 |
|
KS Teresin |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
1:2 |
|
Sparta Jazgarzew |
Kolejka 7 |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
5:3 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
8:0 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
KS Teresin |
|
0:0 |
|
Perła Złotokłos |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
0:1 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Milan Milanówek |
|
2:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
2:0 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
Ryś Laski |
|
4:2 |
|
GLKS Nadarzyn |
Kolejka 8 |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
2:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
1:0 |
|
Ryś Laski |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
3:5 |
|
KS Teresin |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
5:0 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Perła Złotokłos |
|
2:2 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:2 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
Grom Warszawa |
|
4:1 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
3:1 |
|
Laura Chylice |
Kolejka 9 |
|
|
LKS Chlebnia |
|
2:0 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
KS Teresin |
|
5:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
0:5 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
Laura Chylice |
|
5:1 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Ryś Laski |
|
1:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
0:3 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Milan Milanówek |
|
3:0 |
|
Perła Złotokłos |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
4:1 |
|
Okęcie Warszawa |
Kolejka 10 |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
3:1 |
|
KS Teresin |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
0:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Ryś Laski |
|
1:0 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
0:0 |
|
Milan Milanówek |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
1:3 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
Perła Złotokłos |
|
1:4 |
|
Laura Chylice |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
5:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:0 |
|
MKS Piast Piastów |
Kolejka 11 |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:2 |
|
Ryś Laski |
|
|
KS Teresin |
|
1:1 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
1:2 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Milan Milanówek |
|
4:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Laura Chylice |
|
3:2 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
Grom Warszawa |
|
5:1 |
|
Perła Złotokłos |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
2:5 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
2:1 |
|
Sparta Jazgarzew |
Kolejka 12 |
|
|
Ryś Laski |
|
0:1 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
SEMP Ursynów |
|
7:1 |
|
Laura Chylice |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
2:0 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
1:3 |
|
KS Teresin |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
1:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
3:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
1:3 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
3:1 |
|
Perła Złotokłos |
Kolejka 13 |
|
|
Grom Warszawa |
|
5:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
KS Teresin |
|
7:1 |
|
Ryś Laski |
|
|
Milan Milanówek |
|
4:1 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
0:3 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Perła Złotokłos |
|
3:0 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
LKS Chlebnia |
|
2:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Laura Chylice |
|
0:2 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
2:2 |
|
Błonianka II Błonie |
Kolejka 14 |
|
|
Ryś Laski |
|
4:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
SEMP Ursynów |
|
5:1 |
|
Perła Złotokłos |
|
|
Błonianka II Błonie |
|
1:4 |
|
KS Teresin |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
3:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
1:1 |
|
Milan Milanówek |
|
|
LKS Chlebnia |
|
3:0 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
GLKS Nadarzyn |
|
3:5 |
|
Laura Chylice |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
8:0 |
|
Przyszłość Włochy II |
Kolejka 15 |
|
|
KS Teresin |
|
3:4 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Milan Milanówek |
|
2:0 |
|
Ryś Laski |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
1:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
7:2 |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
Laura Chylice |
|
2:2 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Perła Złotokłos |
|
1:1 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Grom Warszawa |
|
2:1 |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
2:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 16 |
|
|
Grom Warszawa |
|
- : - |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Perła Złotokłos |
|
- : - |
|
GLKS Nadarzyn |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
- : - |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Laura Chylice |
|
- : - |
|
Ryś Laski |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
- : - |
|
SEMP Ursynów |
|
|
KS Teresin |
|
- : - |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
Milan Milanówek |
|
- : - |
|
Błonianka II Błonie |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
- : - |
|
LKS Chlebnia |