Kolejka 1 |
|
|
KS Teresin |
|
3:3 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
LKS Chlebnia |
|
0:5 |
|
KS II Ursus |
|
|
KS Konstancin |
|
0:1 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Laura Chylice |
|
1:3 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Milan Milanówek |
|
1:0 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
0:2 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:2 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
1:2 |
|
Grom Warszawa |
Kolejka 2 |
|
|
Józefovia Józefów |
|
3:1 |
|
KS Teresin |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
3:2 |
|
MKS II Piaseczno |
|
|
KS Konstancin |
|
0:4 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
KS II Ursus |
|
6:4 |
|
Laura Chylice |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:3 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
2:3 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Grom Warszawa |
|
5:0 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Milan Milanówek |
|
0:5 |
|
SEMP Ursynów |
Kolejka 3 |
|
|
LKS Chlebnia |
|
0:4 |
|
Grom Warszawa |
|
|
LKS Osuchów |
|
1:2 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
KS Teresin |
|
2:0 |
|
KS II Ursus |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
1:5 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
0:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
2:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Milan Milanówek |
|
2:2 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Laura Chylice |
|
3:0 |
|
KS Konstancin |
Kolejka 4 |
|
|
Grom Warszawa |
|
2:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
1:1 |
|
LKS Osuchów |
|
|
KS Konstancin |
|
1:3 |
|
KS Teresin |
|
|
Milan Milanówek |
|
1:0 |
|
MKS II Piaseczno |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
1:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
3:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
KS II Ursus |
|
6:1 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:2 |
|
MKS Piast Piastów |
|
Kolejka 5 |
|
|
LKS Osuchów |
|
2:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
7:1 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Laura Chylice |
|
8:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
KS Teresin |
|
4:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
1:2 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
4:3 |
|
KS Konstancin |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:0 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
Józefovia Józefów |
|
4:3 |
|
KS II Ursus |
Kolejka 6 |
|
|
Grom Warszawa |
|
1:2 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
KS Konstancin |
|
0:6 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Laura Chylice |
|
5:0 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
Milan Milanówek |
|
2:1 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
4:5 |
|
KS Teresin |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
1:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
7:0 |
|
KS II Ursus |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:3 |
|
LKS Chlebnia |
Kolejka 7 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
4:2 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
LKS Osuchów |
|
2:1 |
|
MKS II Piaseczno |
|
|
LKS Chlebnia |
|
4:1 |
|
Milan Milanówek |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
3:4 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Laura Chylice |
|
4:2 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
KS II Ursus |
|
8:3 |
|
KS Konstancin |
|
|
KS Teresin |
|
2:1 |
|
Przyszłość Włochy II |
Kolejka 8 |
|
|
Grom Warszawa |
|
3:2 |
|
KS II Ursus |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
1:2 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
2:0 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Milan Milanówek |
|
1:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
0:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
7:1 |
|
KS Konstancin |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:1 |
|
KS Teresin |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
5:0 |
|
LKS Chlebnia |
Kolejka 9 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
1:3 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
LKS Osuchów |
|
1:1 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:3 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
KS Konstancin |
|
2:6 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Laura Chylice |
|
3:2 |
|
MKS II Piaseczno |
|
|
Józefovia Józefów |
|
2:1 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
KS Teresin |
|
2:1 |
|
Milan Milanówek |
|
|
KS II Ursus |
|
3:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 10 |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
1:0 |
|
KS II Ursus |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
0:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
Milan Milanówek |
|
2:1 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
1:0 |
|
KS Konstancin |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
2:0 |
|
Grom Warszawa |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
0:3 |
|
KS Teresin |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:4 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
LKS Osuchów |
|
2:0 |
|
LKS Chlebnia |
Kolejka 11 |
|
|
Grom Warszawa |
|
1:3 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:3 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
KS Teresin |
|
2:3 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
KS Konstancin |
|
1:0 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
Józefovia Józefów |
|
6:0 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Laura Chylice |
|
2:2 |
|
LKS Osuchów |
|
|
KS II Ursus |
|
6:2 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
0:1 |
|
MKS II Piaseczno |
Kolejka 12 |
|
|
LKS Osuchów |
|
1:2 |
|
KS Teresin |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:5 |
|
Laura Chylice |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
0:1 |
|
Grom Warszawa |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
2:1 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
4:1 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Milan Milanówek |
|
1:4 |
|
KS II Ursus |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
4:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:0 |
|
KS Konstancin |
Kolejka 13 |
|
|
Laura Chylice |
|
1:3 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Grom Warszawa |
|
1:2 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
KS Teresin |
|
1:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
KS Konstancin |
|
0:1 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Józefovia Józefów |
|
4:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
3:2 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
5:1 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
KS II Ursus |
|
5:0 |
|
MKS II Piaseczno |
Kolejka 14 |
|
|
LKS Osuchów |
|
0:1 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
3:3 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
3:1 |
|
KS II Ursus |
|
|
Laura Chylice |
|
1:3 |
|
KS Teresin |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
2:6 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
Milan Milanówek |
|
2:0 |
|
Grom Warszawa |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
4:0 |
|
KS Konstancin |
|
|
SEMP Ursynów |
|
4:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 15 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
0:3 |
|
Laura Chylice |
|
|
Grom Warszawa |
|
1:2 |
|
MKS II Piaseczno |
|
|
KS Teresin |
|
2:3 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
1:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
KS Konstancin |
|
2:0 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Józefovia Józefów |
|
3:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
KS II Ursus |
|
7:1 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
0:0 |
|
Milan Milanówek |
Kolejka 16 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
2:3 |
|
KS Teresin |
|
|
Józefovia Józefów |
|
3:1 |
|
Laura Chylice |
|
|
Grom Warszawa |
|
5:0 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
LKS Osuchów |
|
1:5 |
|
KS Konstancin |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
1:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
KS II Ursus |
|
1:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
1:1 |
|
MKS II Piaseczno |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
2:0 |
|
Milan Milanówek |
Kolejka 17 |
|
|
LKS Chlebnia |
|
7:2 |
|
KS Konstancin |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:2 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Laura Chylice |
|
5:2 |
|
KS II Ursus |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
2:1 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
LKS Osuchów |
|
2:4 |
|
Grom Warszawa |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
1:1 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
6:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
KS Teresin |
|
1:3 |
|
Józefovia Józefów |
Kolejka 18 |
|
|
Grom Warszawa |
|
0:6 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Józefovia Józefów |
|
2:4 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
2:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
KS Konstancin |
|
1:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
3:0 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
7:1 |
|
LKS Osuchów |
|
|
KS II Ursus |
|
1:5 |
|
KS Teresin |
|
|
SEMP Ursynów |
|
4:1 |
|
MKS II Piaseczno |
Kolejka 19 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
1:4 |
|
KS II Ursus |
|
|
LKS Chlebnia |
|
3:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
0:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Laura Chylice |
|
0:1 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Józefovia Józefów |
|
2:0 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
LKS Osuchów |
|
0:3 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
0:3* |
|
Milan Milanówek |
|
|
KS Teresin |
|
0:1 |
|
KS Konstancin |
Kolejka 20 |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
3:3 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
KS Konstancin |
|
2:3 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Milan Milanówek |
|
2:0 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
3:0* |
|
MKS II Piaseczno |
|
|
Grom Warszawa |
|
2:2 |
|
KS Teresin |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:1 |
|
LKS Osuchów |
|
|
KS II Ursus |
|
2:3 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:1 |
|
Laura Chylice |
Kolejka 21 |
|
|
LKS Osuchów |
|
1:5 |
|
Milan Milanówek |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
2:2 |
|
MKS II Piaseczno |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
3:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
1:4 |
|
Grom Warszawa |
|
|
KS II Ursus |
|
1:1 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Józefovia Józefów |
|
5:1 |
|
KS Konstancin |
|
|
LKS Chlebnia |
|
3:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
KS Teresin |
|
3:3 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 22 |
|
|
Grom Warszawa |
|
2:5 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
2:1 |
|
KS Teresin |
|
|
KS Konstancin |
|
0:5 |
|
KS II Ursus |
|
|
Milan Milanówek |
|
0:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
4:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
3:1 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
4:0 |
|
LKS Osuchów |
|
|
SEMP Ursynów |
|
4:4 |
|
Laura Chylice |
Kolejka 23 |
|
|
Laura Chylice |
|
2:1 |
|
Milan Milanówek |
|
|
LKS Osuchów |
|
1:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
KS Teresin |
|
3:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:0 |
|
MKS II Piaseczno |
|
|
KS Konstancin |
|
1:6 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Józefovia Józefów |
|
2:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
KS II Ursus |
|
5:0 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
1:2 |
|
Przyszłość Włochy II |
Kolejka 24 |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
2:0 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
3:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
7:0 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Milan Milanówek |
|
1:0 |
|
KS Teresin |
|
|
Grom Warszawa |
|
20:0 |
|
KS Konstancin |
|
|
SEMP Ursynów |
|
4:1 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
1:0 |
|
KS II Ursus |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
2:0 |
|
Laura Chylice |
Kolejka 25 |
|
|
Laura Chylice |
|
3:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
1:3 |
|
Milan Milanówek |
|
|
LKS Chlebnia |
|
7:0 |
|
LKS Osuchów |
|
|
KS Teresin |
|
3:1 |
|
MKS II Piaseczno |
|
|
KS Konstancin |
|
1:3 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Józefovia Józefów |
|
6:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Grom Warszawa |
|
2:8 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
KS II Ursus |
|
5:2 |
|
Przyszłość Włochy II |
Kolejka 26 |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
2:3 |
|
KS Teresin |
|
|
LKS Osuchów |
|
0:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
2:2 |
|
Grom Warszawa |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
3:1 |
|
KS Konstancin |
|
|
Milan Milanówek |
|
0:1 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
3:3 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
1:1 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:2 |
|
KS II Ursus |
Kolejka 27 |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
4:1 |
|
MKS Piast Piastów |
|
|
KS Teresin |
|
6:0 |
|
LKS Osuchów |
|
|
KS Konstancin |
|
3:4 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Józefovia Józefów |
|
7:0 |
|
MKS II Piaseczno |
|
|
Grom Warszawa |
|
3:1 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
Laura Chylice |
|
1:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
KS II Ursus |
|
2:1 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
0:6 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
Kolejka 28 |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
1:3 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
LKS Osuchów |
|
2:5 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
LKS Chlebnia |
|
3:2 |
|
KS Teresin |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
4:0 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
Milan Milanówek |
|
5:0 |
|
KS Konstancin |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
1:0 |
|
KS II Ursus |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
1:2 |
|
Laura Chylice |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:3 |
|
Grom Warszawa |
Kolejka 29 |
|
|
KS Teresin |
|
4:5 |
|
Laura Chylice |
|
|
Józefovia Józefów |
|
8:0 |
|
LKS Osuchów |
|
|
Naprzód Stare Babice |
|
2:6 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Grom Warszawa |
|
0:2 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Przyszłość Włochy II |
|
1:4 |
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
KS Konstancin |
|
3:2 |
|
MKS II Piaseczno |
|
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
1:6 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
KS II Ursus |
|
2:1 |
|
MKS Piast Piastów |
Kolejka 30 |
|
|
Laura Chylice |
|
2:5 |
|
Naprzód Stare Babice |
|
|
SEMP Ursynów |
|
6:0 |
|
Przyszłość Włochy II |
|
|
LKS Osuchów |
|
0:6 |
|
KS II Ursus |
|
|
LKS Chlebnia |
|
2:3 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Milan Milanówek |
|
5:2 |
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
|
MKS II Piaseczno |
|
0:1 |
|
Grom Warszawa |
|
|
MKS Piast Piastów |
|
9:0 |
|
KS Konstancin |
|
|
AP Żyrardowianka Żyrardów |
|
1:2 |
|
KS Teresin |