Kolejka 1 |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
|
Pauza |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
4:3 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:2 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
2:0 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
Broń Radom |
|
3:1 |
|
KS Kutno |
|
|
Unia Skierniewice |
|
2:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
GKS Wikielec |
|
0:3 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Mamry Giżycko |
|
0:2 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
3:1 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
1:1 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
Kolejka 2 |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
|
Pauza |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
1:1 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
1:0 |
|
Broń Radom |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
3:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
1:3 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
KS Kutno |
|
2:1 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Ursus Warszawa |
|
1:1 |
|
GKS Wikielec |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:2 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
1:2 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Błonianka Błonie |
|
0:1 |
|
Unia Skierniewice |
Kolejka 3 |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
3:0 |
|
Broń Radom |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
3:2 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
2:3 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Unia Skierniewice |
|
1:2 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
GKS Wikielec |
|
2:2 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Mamry Giżycko |
|
0:4 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
0:0 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
2:1 |
|
KS Kutno |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
3:0 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 4 |
|
|
Błonianka Błonie |
|
|
|
Pauza |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
3:0 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
1:5 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
4:1 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
3:1 |
|
Broń Radom |
|
|
KS Kutno |
|
0:0 |
|
GKS Wikielec |
|
|
Ursus Warszawa |
|
1:1 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:4 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
1:3 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
3:4 |
|
Legionovia Legionowo |
|
Kolejka 5 |
|
|
Mamry Giżycko |
|
|
|
Pauza |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
1:2 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
1:2 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
1:1 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
2:1 |
|
KS Kutno |
|
|
Broń Radom |
|
3:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Unia Skierniewice |
|
1:2 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
GKS Wikielec |
|
3:0 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
1:1 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Błonianka Błonie |
|
4:2 |
|
Jagiellonia II Białystok |
Kolejka 6 |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
1:2 |
|
GKS Wikielec |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
1:3 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
1:1 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
2:1 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
KS Kutno |
|
2:1 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Ursus Warszawa |
|
0:2 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Mamry Giżycko |
|
1:2 |
|
Broń Radom |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
1:4 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
1:3 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 7 |
|
|
Broń Radom |
|
|
|
Pauza |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
0:1 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
2:3 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
1:0 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
1:1 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
1:0 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Unia Skierniewice |
|
1:2 |
|
KS Kutno |
|
|
GKS Wikielec |
|
1:0 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
1:4 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
Błonianka Błonie |
|
2:2 |
|
Ursus Warszawa |
Kolejka 8 |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
0:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
1:1 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
3:0 |
|
GKS Wikielec |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
1:1 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
KS Kutno |
|
0:0 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Ursus Warszawa |
|
2:3 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
Broń Radom |
|
0:0 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Mamry Giżycko |
|
1:3 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
3:0 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 9 |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
|
|
Pauza |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
2:1 |
|
Broń Radom |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
2:1 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
3:0 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
2:0 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
3:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Unia Skierniewice |
|
3:2 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
GKS Wikielec |
|
1:2 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
0:0 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Błonianka Błonie |
|
1:2 |
|
KS Kutno |
Kolejka 10 |
|
|
Ursus Warszawa |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
1:3 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:1 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
0:2 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
KS Kutno |
|
1:0 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
Broń Radom |
|
3:2 |
|
GKS Wikielec |
|
|
Mamry Giżycko |
|
0:1 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
1:2 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
4:0 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
3:0 |
|
ŁKS II Łódź |
Kolejka 11 |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
|
|
Pauza |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
0:2 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
2:3 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Ursus Warszawa |
|
2:1 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:2 |
|
KS Kutno |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
1:0 |
|
Broń Radom |
|
|
Unia Skierniewice |
|
0:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
GKS Wikielec |
|
1:1 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
1:2 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Błonianka Błonie |
|
1:4 |
|
Znicz Biała Piska |
Kolejka 12 |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
|
Pauza |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
0:3 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
2:2 |
|
GKS Wikielec |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
1:2 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
0:3 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
KS Kutno |
|
0:0 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
1:2 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Broń Radom |
|
1:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Mamry Giżycko |
|
1:3 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
6:2 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 13 |
|
|
GKS Wikielec |
|
|
|
Pauza |
|
|
Błonianka Błonie |
|
4:0 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
2:2 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
1:2 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Ursus Warszawa |
|
0:5 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
0:2 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
4:2 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
Unia Skierniewice |
|
1:0 |
|
Broń Radom |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
0:0 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
1:1 |
|
KS Kutno |
Kolejka 14 |
|
|
KS Kutno |
|
|
|
Pauza |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
6:1 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:8 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
2:0 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
1:3 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
0:3 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
Broń Radom |
|
2:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
GKS Wikielec |
|
1:1 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
0:0 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Mamry Giżycko |
|
1:3 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 15 |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
|
|
Pauza |
|
|
Błonianka Błonie |
|
2:0 |
|
Broń Radom |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
0:1 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
3:1 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
KS Kutno |
|
2:1 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
Ursus Warszawa |
|
0:4 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
3:0 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Unia Skierniewice |
|
1:1 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
1:1 |
|
GKS Wikielec |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
0:1 |
|
Znicz Biała Piska |
Kolejka 16 |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
|
Pauza |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
0:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:3 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
1:1 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
2:3 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
3:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Broń Radom |
|
2:1 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
GKS Wikielec |
|
2:3 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
Mamry Giżycko |
|
0:1 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
1:1 |
|
KS Kutno |
Kolejka 17 |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
|
Pauza |
|
|
Błonianka Błonie |
|
2:1 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
5:0 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
1:1 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
3:0 |
|
GKS Wikielec |
|
|
KS Kutno |
|
3:3 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Ursus Warszawa |
|
2:1 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
3:0 |
|
Broń Radom |
|
|
Unia Skierniewice |
|
1:0 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
0:0 |
|
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 18 |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
3:1 |
|
KS Kutno |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
2:3 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
1:3 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
1:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Broń Radom |
|
0:4 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
GKS Wikielec |
|
0:1 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Mamry Giżycko |
|
1:2 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
3:1 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
3:3 |
|
Jagiellonia II Białystok |
Kolejka 19 |
|
|
Unia Skierniewice |
|
|
|
Pauza |
|
|
Błonianka Błonie |
|
2:2 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
3:2 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
0:1 |
|
GKS Wikielec |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
2:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
KS Kutno |
|
2:0 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Ursus Warszawa |
|
2:1 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
0:0 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
0:4 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
1:2 |
|
Broń Radom |
Kolejka 20 |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
|
Pauza |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
0:0 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
3:4 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Błonianka Błonie |
|
3:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Ursus Warszawa |
|
0:3 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
3:1 |
|
GKS Wikielec |
|
|
Broń Radom |
|
4:1 |
|
KS Kutno |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
2:1 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
2:0 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
1:0 |
|
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 21 |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
|
Pauza |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
2:1 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
5:2 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
1:0 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Broń Radom |
|
1:1 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
GKS Wikielec |
|
0:0 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Mamry Giżycko |
|
2:1 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Unia Skierniewice |
|
1:2 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
2:0 |
|
KS Kutno |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
0:4 |
|
Jagiellonia II Białystok |
Kolejka 22 |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
|
Pauza |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
1:1 |
|
GKS Wikielec |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
3:2 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
3:3 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
5:1 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
KS Kutno |
|
0:2 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
Ursus Warszawa |
|
2:3 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
4:1 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Broń Radom |
|
2:0 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Błonianka Błonie |
|
0:2 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
Kolejka 23 |
|
|
Błonianka Błonie |
|
|
|
Pauza |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
4:0 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
8:0 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
2:0 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
1:1 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
Unia Skierniewice |
|
0:2 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
GKS Wikielec |
|
1:4 |
|
KS Kutno |
|
|
Mamry Giżycko |
|
2:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
1:1 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Broń Radom |
|
3:1 |
|
LSS II Legia Warszawa |
Kolejka 24 |
|
|
Mamry Giżycko |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
1:2 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
1:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
KS Kutno |
|
1:3 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
3:1 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:1 |
|
Broń Radom |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
1:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
3:0 |
|
GKS Wikielec |
|
|
Ursus Warszawa |
|
2:1 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
0:2 |
|
Pelikan Łowicz |
Kolejka 25 |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
|
Pauza |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
0:0 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
0:1 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
5:0 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
KS Kutno |
|
0:1 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
4:0 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Broń Radom |
|
2:2 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Unia Skierniewice |
|
1:3 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
GKS Wikielec |
|
1:1 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Błonianka Błonie |
|
2:2 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
Kolejka 26 |
|
|
Broń Radom |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
1:2 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
1:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
0:0 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
4:1 |
|
GKS Wikielec |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
0:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Ursus Warszawa |
|
1:3 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
1:3 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
Mamry Giżycko |
|
1:0 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
KS Kutno |
|
- : - |
|
Unia Skierniewice |
Kolejka 27 |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Błonianka Błonie |
|
2:0 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
2:1 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
5:0 |
|
KS Kutno |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
2:0 |
|
Broń Radom |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
2:0 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Unia Skierniewice |
|
3:2 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
GKS Wikielec |
|
0:2 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
2:4 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
2:0 |
|
Ursus Warszawa |
Kolejka 28 |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
2:1 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
0:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
1:2 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
3:1 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
KS Kutno |
|
1:1 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Ursus Warszawa |
|
1:0 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Broń Radom |
|
1:1 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
1:2 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
Mamry Giżycko |
|
0:1 |
|
GKS Wikielec |
Kolejka 29 |
|
|
Ursus Warszawa |
|
|
|
Pauza |
|
|
Błonianka Błonie |
|
2:1 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
0:2 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
3:1 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
3:1 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
7:0 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Unia Skierniewice |
|
3:2 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
GKS Wikielec |
|
4:1 |
|
Broń Radom |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
2:2 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
1:2 |
|
KS Kutno |
Kolejka 30 |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
0:0 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
2:0 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
1:0 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
1:0 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
KS Kutno |
|
2:1 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
1:1 |
|
GKS Wikielec |
|
|
Broń Radom |
|
0:0 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Mamry Giżycko |
|
2:1 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
0:2 |
|
Ursus Warszawa |
Kolejka 31 |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
2:1 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
6:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Ursus Warszawa |
|
3:2 |
|
KS Kutno |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:0 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
3:1 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Unia Skierniewice |
|
1:2 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
GKS Wikielec |
|
0:0 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
1:2 |
|
Broń Radom |
|
|
Błonianka Błonie |
|
3:3 |
|
LSS II Legia Warszawa |
Kolejka 32 |
|
|
GKS Wikielec |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
3:0 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
4:2 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
1:2 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
4:1 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
KS Kutno |
|
1:1 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
3:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Broń Radom |
|
0:4 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
Mamry Giżycko |
|
0:2 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
0:3 |
|
Ursus Warszawa |
Kolejka 33 |
|
|
KS Kutno |
|
|
|
Pauza |
|
|
Błonianka Błonie |
|
3:1 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
3:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
3:0 |
|
Broń Radom |
|
|
Ursus Warszawa |
|
3:1 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
2:1 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
2:1 |
|
GKS Wikielec |
|
|
Unia Skierniewice |
|
1:3 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
0:2 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
3:4 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
Kolejka 34 |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
4:1 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
3:2 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
3:1 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
2:2 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
0:2 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Broń Radom |
|
0:1 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
GKS Wikielec |
|
3:0 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Mamry Giżycko |
|
0:1 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
2:0 |
|
KS Kutno |
Kolejka 35 |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Błonianka Błonie |
|
3:1 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
1:2 |
|
Broń Radom |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
2:1 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
KS Kutno |
|
2:4 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Ursus Warszawa |
|
1:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
3:1 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
Unia Skierniewice |
|
0:2 |
|
GKS Wikielec |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
0:3 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
0:1 |
|
LSS II Legia Warszawa |
Kolejka 36 |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
|
Pauza |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
2:2 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
3:0 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
2:2 |
|
KS Kutno |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
2:1 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
1:1 |
|
Unia Skierniewice |
|
|
Broń Radom |
|
1:1 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
GKS Wikielec |
|
2:1 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Mamry Giżycko |
|
3:0 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
3:1 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 37 |
|
|
Znicz Biała Piska |
|
|
|
Pauza |
|
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
1:2 |
|
Mamry Giżycko |
|
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
1:1 |
|
LSS II Legia Warszawa |
|
|
Jagiellonia II Białystok |
|
2:0 |
|
ŁKS II Łódź |
|
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
3:2 |
|
Legionovia Legionowo |
|
|
KS Kutno |
|
2:0 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Ursus Warszawa |
|
0:2 |
|
Broń Radom |
|
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
|
0:0 |
|
Pelikan Łowicz |
|
|
Unia Skierniewice |
|
2:3 |
|
Wissa Szczuczyn |
|
|
Błonianka Błonie |
|
0:3 |
|
GKS Wikielec |
Kolejka 38 |
|
|
Unia Skierniewice |
|
|
|
Pauza |
|
|
Wissa Szczuczyn |
|
1:3 |
|
Polonia Warszawa S.A. |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
5:2 |
|
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
|
|
LSS II Legia Warszawa |
|
2:6 |
|
Znicz Biała Piska |
|
|
Pelikan Łowicz |
|
0:2 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Legionovia Legionowo |
|
2:1 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Broń Radom |
|
6:1 |
|
Sokół Aleksandrów Łódzki |
|
|
GKS Wikielec |
|
0:3 |
|
Jagiellonia II Białystok |
|
|
Mamry Giżycko |
|
6:3 |
|
KS Kutno |
|
|
ŁKS II Łódź |
|
6:1 |
|
Świt Nowy Dwór Mazowiecki |