Kolejka 1 |
|
|
Młodzik Radom |
|
5:2 |
|
Proch Pionki |
|
|
Jastrząb Głowaczów |
|
1:2 |
|
AS Radomiak Radom |
|
|
Gracja Tczów |
|
0:3* |
|
KS Warka |
|
|
Radomiak II Radom |
|
8:2 |
|
MKS Oskar Przysucha |
Kolejka 2 |
|
|
KS Warka |
|
2:0 |
|
Jastrząb Głowaczów |
|
|
AS Radomiak Radom |
|
1:2 |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Proch Pionki |
|
3:2 |
|
MKS Oskar Przysucha |
|
|
Młodzik Radom |
|
8:0 |
|
Gracja Tczów |
Kolejka 3 |
|
|
Radomiak II Radom |
|
1:3 |
|
KS Warka |
|
|
Jastrząb Głowaczów |
|
2:5 |
|
Młodzik Radom |
|
|
MKS Oskar Przysucha |
|
4:5 |
|
AS Radomiak Radom |
|
|
Gracja Tczów |
|
3:4 |
|
Proch Pionki |
Kolejka 4 |
|
|
KS Warka |
|
4:1 |
|
MKS Oskar Przysucha |
|
|
Proch Pionki |
|
5:0 |
|
AS Radomiak Radom |
|
|
Gracja Tczów |
|
4:2 |
|
Jastrząb Głowaczów |
|
|
Młodzik Radom |
|
5:2 |
|
Radomiak II Radom |
|
Kolejka 5 |
|
|
AS Radomiak Radom |
|
2:3 |
|
KS Warka |
|
|
Jastrząb Głowaczów |
|
3:0 |
|
Proch Pionki |
|
|
MKS Oskar Przysucha |
|
2:10 |
|
Młodzik Radom |
|
|
Radomiak II Radom |
|
6:5 |
|
Gracja Tczów |
Kolejka 6 |
|
|
Młodzik Radom |
|
8:0 |
|
AS Radomiak Radom |
|
|
Proch Pionki |
|
2:4 |
|
KS Warka |
|
|
Jastrząb Głowaczów |
|
4:2 |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Gracja Tczów |
|
2:1 |
|
MKS Oskar Przysucha |
Kolejka 7 |
|
|
KS Warka |
|
- : - |
|
Młodzik Radom |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
|
|
AS Radomiak Radom |
|
- : - |
|
Gracja Tczów |
|
|
MKS Oskar Przysucha |
|
- : - |
|
Jastrząb Głowaczów |
Kolejka 8 |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
Młodzik Radom |
|
|
AS Radomiak Radom |
|
- : - |
|
Jastrząb Głowaczów |
|
|
KS Warka |
|
- : - |
|
Gracja Tczów |
|
|
MKS Oskar Przysucha |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
Kolejka 9 |
|
|
Jastrząb Głowaczów |
|
- : - |
|
KS Warka |
|
|
Gracja Tczów |
|
- : - |
|
Młodzik Radom |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
AS Radomiak Radom |
|
|
MKS Oskar Przysucha |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
Kolejka 10 |
|
|
Młodzik Radom |
|
- : - |
|
Jastrząb Głowaczów |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
Gracja Tczów |
|
|
KS Warka |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
|
|
AS Radomiak Radom |
|
- : - |
|
MKS Oskar Przysucha |
Kolejka 11 |
|
|
Jastrząb Głowaczów |
|
- : - |
|
Gracja Tczów |
|
|
AS Radomiak Radom |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
Młodzik Radom |
|
|
MKS Oskar Przysucha |
|
- : - |
|
KS Warka |
Kolejka 12 |
|
|
Młodzik Radom |
|
- : - |
|
MKS Oskar Przysucha |
|
|
Gracja Tczów |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
Jastrząb Głowaczów |
|
|
KS Warka |
|
- : - |
|
AS Radomiak Radom |
Kolejka 13 |
|
|
KS Warka |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
|
|
AS Radomiak Radom |
|
- : - |
|
Młodzik Radom |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
Jastrząb Głowaczów |
|
|
MKS Oskar Przysucha |
|
- : - |
|
Gracja Tczów |
Kolejka 14 |
|
|
Jastrząb Głowaczów |
|
- : - |
|
MKS Oskar Przysucha |
|
|
Młodzik Radom |
|
- : - |
|
KS Warka |
|
|
Gracja Tczów |
|
- : - |
|
AS Radomiak Radom |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |