Kolejka 1 |
|
|
KS Warka |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
5:2 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
Proch Pionki |
|
2:5 |
|
Orlik Radom |
|
|
KS Promna |
|
2:3 |
|
Młodzik Radom |
Kolejka 2 |
|
|
Oronka Orońsko |
|
|
|
Pauza |
|
|
Młodzik Radom |
|
16:1 |
|
Proch Pionki |
|
|
Orlik Radom |
|
7:0 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
KS Warka |
|
1:0 |
|
KS Promna |
Kolejka 3 |
|
|
KS Promna |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
3:5 |
|
Młodzik Radom |
|
|
Oronka Orońsko |
|
1:2 |
|
Orlik Radom |
|
|
Proch Pionki |
|
0:4 |
|
KS Warka |
Kolejka 4 |
|
|
Orlik Radom |
|
|
|
Pauza |
|
|
Młodzik Radom |
|
11:0 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
KS Promna |
|
4:1 |
|
Proch Pionki |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
2:6 |
|
KS Warka |
|
Kolejka 5 |
|
|
Proch Pionki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Oronka Orońsko |
|
2:5 |
|
KS Warka |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
3:1 |
|
KS Promna |
|
|
Orlik Radom |
|
2:4 |
|
Młodzik Radom |
Kolejka 6 |
|
|
Młodzik Radom |
|
|
|
Pauza |
|
|
Proch Pionki |
|
0:8 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
KS Warka |
|
2:1 |
|
Orlik Radom |
|
|
KS Promna |
|
1:3 |
|
Oronka Orońsko |
Kolejka 7 |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
|
Pauza |
|
|
Młodzik Radom |
|
2:1 |
|
KS Warka |
|
|
Oronka Orońsko |
|
3:0 |
|
Proch Pionki |
|
|
Orlik Radom |
|
2:0 |
|
KS Promna |
Kolejka 8 |
|
|
KS Warka |
|
|
|
Pauza |
|
|
Oronka Orońsko |
|
2:0 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Orlik Radom |
|
7:3 |
|
Proch Pionki |
|
|
Młodzik Radom |
|
4:1 |
|
KS Promna |
Kolejka 9 |
|
|
Oronka Orońsko |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Promna |
|
2:4 |
|
KS Warka |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
0:3 |
|
Orlik Radom |
|
|
Proch Pionki |
|
0:1 |
|
Młodzik Radom |
Kolejka 10 |
|
|
KS Promna |
|
|
|
Pauza |
|
|
Młodzik Radom |
|
2:1 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
KS Warka |
|
0:3* |
|
Proch Pionki |
|
|
Orlik Radom |
|
3:0 |
|
Oronka Orońsko |
Kolejka 11 |
|
|
Orlik Radom |
|
|
|
Pauza |
|
|
Proch Pionki |
|
3:2 |
|
KS Promna |
|
|
Oronka Orońsko |
|
1:6 |
|
Młodzik Radom |
|
|
KS Warka |
|
5:2 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
Kolejka 12 |
|
|
Proch Pionki |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Warka |
|
7:0 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
KS Promna |
|
1:5 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Młodzik Radom |
|
3:2 |
|
Orlik Radom |
Kolejka 13 |
|
|
Młodzik Radom |
|
|
|
Pauza |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
8:0 |
|
Proch Pionki |
|
|
Oronka Orońsko |
|
2:2 |
|
KS Promna |
|
|
Orlik Radom |
|
1:2 |
|
KS Warka |
Kolejka 14 |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Promna |
|
3:6 |
|
Orlik Radom |
|
|
Proch Pionki |
|
2:3 |
|
Oronka Orońsko |
|
|
KS Warka |
|
1:2 |
|
Młodzik Radom |