Kolejka 1 |
|
|
Agape II Białołęka |
|
7:1 |
|
WBS Waszawa |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
4:1 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
AP Zina Warszawa |
|
6:1 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
Zwar Warszawa |
|
12:0 |
|
KS Wesoła |
Kolejka 2 |
|
|
Agape II Białołęka |
|
7:1 |
|
KS Wesoła |
|
|
Zwar Warszawa |
|
2:4 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
WBS Waszawa |
|
1:4 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
AP Zina Warszawa |
|
- : - |
|
Polonia II Warszawa |
Kolejka 3 |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
9:1 |
|
Agape II Białołęka |
|
|
KS Wesoła |
|
2:10 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
9:1 |
|
WBS Waszawa |
|
|
Zwar Warszawa |
|
3:7 |
|
AP Zina Warszawa |
Kolejka 4 |
|
|
WBS Waszawa |
|
0:11 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
Agape II Białołęka |
|
1:11 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
0:3 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
KS Wesoła |
|
0:13 |
|
AP Zina Warszawa |
|
Kolejka 5 |
|
|
KS Wesoła |
|
5:2 |
|
WBS Waszawa |
|
|
Zwar Warszawa |
|
6:1 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
2:5 |
|
AP Zina Warszawa |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
5:1 |
|
Agape II Białołęka |
Kolejka 6 |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
5:1 |
|
KS Wesoła |
|
|
Zwar Warszawa |
|
4:4 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
WBS Waszawa |
|
4:12 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
Agape II Białołęka |
|
0:22 |
|
AP Zina Warszawa |
Kolejka 7 |
|
|
KS Wesoła |
|
0:10 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
Zwar Warszawa |
|
18:1 |
|
Agape II Białołęka |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
2:11 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
AP Zina Warszawa |
|
10:1 |
|
WBS Waszawa |
Kolejka 8 |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
5:3 |
|
AP Zina Warszawa |
|
|
KS Wesoła |
|
2:9 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
2:4 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
WBS Waszawa |
|
7:0 |
|
Agape II Białołęka |
Kolejka 9 |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
7:1 |
|
WBS Waszawa |
|
|
KS Wesoła |
|
1:4 |
|
Agape II Białołęka |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
1:12 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
5:2 |
|
AP Zina Warszawa |
Kolejka 10 |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
5:3 |
|
KS Wesoła |
|
|
WBS Waszawa |
|
2:6 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
Agape II Białołęka |
|
1:7 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
AP Zina Warszawa |
|
4:2 |
|
Zwar Warszawa |
Kolejka 11 |
|
|
Zwar Warszawa |
|
5:4 |
|
WBS Waszawa |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
10:1 |
|
Agape II Białołęka |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
2:1 |
|
Białe Orły Warszawa |
|
|
AP Zina Warszawa |
|
12:0 |
|
KS Wesoła |
Kolejka 12 |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
1:3 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
WBS Waszawa |
|
6:1 |
|
KS Wesoła |
|
|
Agape II Białołęka |
|
2:12 |
|
Polonia II Warszawa |
|
|
AP Zina Warszawa |
|
5:4 |
|
Drukarz II Warszawa |
Kolejka 13 |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
6:4 |
|
WBS Waszawa |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
10:0 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
AP Zina Warszawa |
|
9:3 |
|
Agape II Białołęka |
Kolejka 14 |
|
|
Białe Orły Warszawa |
|
- : - |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
WBS Waszawa |
|
- : - |
|
AP Zina Warszawa |
|
|
Agape II Białołęka |
|
- : - |
|
Zwar Warszawa |
|
|
Polonia II Warszawa |
|
- : - |
|
KS Wesoła |