Kolejka 1 |
|
|
Broń Radom |
|
14:0 |
|
Iskra Zbrosza Duża |
|
|
Radomiak Radom |
|
13:0 |
|
GKS Stromiec |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
2:2 |
|
KS Warka |
|
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
|
4:0 |
|
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 2 |
|
|
GKS Stromiec |
|
0:8 |
|
KS Warka |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
1:6 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Radomiak Radom |
|
6:1 |
|
Broń Radom |
|
|
Iskra Zbrosza Duża |
|
0:16 |
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
Kolejka 3 |
|
|
Broń Radom |
|
4:1 |
|
GKS Stromiec |
|
|
KS Warka |
|
7:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
10:0 |
|
Iskra Zbrosza Duża |
|
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
|
1:3 |
|
Radomiak Radom |
Kolejka 4 |
|
|
Broń Radom |
|
3:1 |
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
|
|
Radomiak Radom |
|
3:0 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
GKS Stromiec |
|
1:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Iskra Zbrosza Duża |
|
0:17 |
|
KS Warka |
|
Kolejka 5 |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
17:0 |
|
Iskra Zbrosza Duża |
|
|
KS Warka |
|
0:4 |
|
Radomiak Radom |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
6:3 |
|
Broń Radom |
|
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
|
2:1 |
|
GKS Stromiec |
Kolejka 6 |
|
|
Broń Radom |
|
4:1 |
|
KS Warka |
|
|
Radomiak Radom |
|
8:1 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
|
2:3 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
GKS Stromiec |
|
6:0 |
|
Iskra Zbrosza Duża |
Kolejka 7 |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
1:3 |
|
Broń Radom |
|
|
KS Warka |
|
1:4 |
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
0:2 |
|
GKS Stromiec |
|
|
Iskra Zbrosza Duża |
|
1:15 |
|
Radomiak Radom |
Kolejka 8 |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
0:3 |
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
|
|
KS Warka |
|
3:4 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
GKS Stromiec |
|
- : - |
|
Radomiak Radom |
|
|
Iskra Zbrosza Duża |
|
0:10 |
|
Broń Radom |
Kolejka 9 |
|
|
Broń Radom |
|
1:2 |
|
Radomiak Radom |
|
|
KS Warka |
|
9:0 |
|
GKS Stromiec |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
6:2 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
|
3:0 |
|
Iskra Zbrosza Duża |
Kolejka 10 |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
0:2 |
|
KS Warka |
|
|
Radomiak Radom |
|
8:2 |
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
|
|
GKS Stromiec |
|
0:11 |
|
Broń Radom |
|
|
Iskra Zbrosza Duża |
|
1:11 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
Kolejka 11 |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
3:0 |
|
GKS Stromiec |
|
|
KS Warka |
|
10:2 |
|
Iskra Zbrosza Duża |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
3:6 |
|
Radomiak Radom |
|
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
|
1:6 |
|
Broń Radom |
Kolejka 12 |
|
|
Broń Radom |
|
6:1 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Radomiak Radom |
|
6:1 |
|
KS Warka |
|
|
Iskra Zbrosza Duża |
|
2:15 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
GKS Stromiec |
|
0:3 |
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
Kolejka 13 |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:5 |
|
Radomiak Radom |
|
|
KS Warka |
|
0:0 |
|
Broń Radom |
|
|
Iskra Zbrosza Duża |
|
1:7 |
|
GKS Stromiec |
|
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
3:0 |
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
Kolejka 14 |
|
|
Broń Radom |
|
7:0 |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Radomiak Radom |
|
9:1 |
|
Iskra Zbrosza Duża |
|
|
GKS Stromiec |
|
0:1 |
|
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
|
|
Klub Sportowy "BŁOTNICA" |
|
0:0 |
|
KS Warka |