Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:2
MUKS UNIA WARSZAWA
SEMP Ursynów
0:2
Ursus Warszawa
Radomiak Radom
2:2
Pogoń Siedlce
SPF SABIO
7:4
Kraska Jasieniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
2:0
Radomiak Radom
SPF SABIO
0:2
SEMP Ursynów
Pogoń Siedlce
4:2
Start Otwock
Kraska Jasieniec
1:6
MUKS UNIA WARSZAWA
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:3
Ursus Warszawa
MUKS UNIA WARSZAWA
2:2
Pogoń Siedlce
SEMP Ursynów
3:2
Kraska Jasieniec
Radomiak Radom
2:1
SPF SABIO
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
0:2
MUKS UNIA WARSZAWA
SPF SABIO
3:3
Start Otwock
SEMP Ursynów
1:0
Radomiak Radom
Kraska Jasieniec
3:5
Pogoń Siedlce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
3:1
SEMP Ursynów
Pogoń Siedlce
2:1
Ursus Warszawa
Radomiak Radom
3:1
Kraska Jasieniec
MUKS UNIA WARSZAWA
3:0
SPF SABIO
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
3:3
Ursus Warszawa
SEMP Ursynów
2:2
MUKS UNIA WARSZAWA
SPF SABIO
5:2
Pogoń Siedlce
Radomiak Radom
1:3
Start Otwock
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
3:3
SPF SABIO
Start Otwock
2:3
Kraska Jasieniec
Pogoń Siedlce
0:3
SEMP Ursynów
MUKS UNIA WARSZAWA
3:1
Radomiak Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS UNIA WARSZAWA
2:0
Start Otwock
Pogoń Siedlce
3:0
Radomiak Radom
Kraska Jasieniec
4:4
SPF SABIO
Ursus Warszawa
1:4
SEMP Ursynów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
4:1
Pogoń Siedlce
MUKS UNIA WARSZAWA
6:3
Kraska Jasieniec
Radomiak Radom
4:2
Ursus Warszawa
SEMP Ursynów
3:0
SPF SABIO
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
2:5
SEMP Ursynów
SPF SABIO
3:3
Radomiak Radom
Pogoń Siedlce
0:3*
MUKS UNIA WARSZAWA
Ursus Warszawa
1:1
Start Otwock
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS UNIA WARSZAWA
4:0
Ursus Warszawa
Pogoń Siedlce
3:0
Kraska Jasieniec
Start Otwock
1:3
SPF SABIO
Radomiak Radom
1:2
SEMP Ursynów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
4:1
Pogoń Siedlce
SPF SABIO
0:5
MUKS UNIA WARSZAWA
SEMP Ursynów
0:1
Start Otwock
Kraska Jasieniec
1:8
Radomiak Radom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS UNIA WARSZAWA
1:1
SEMP Ursynów
Ursus Warszawa
5:1
Kraska Jasieniec
Start Otwock
3:0
Radomiak Radom
Pogoń Siedlce
3:2
SPF SABIO
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
- : -
Start Otwock
SPF SABIO
2:9
Ursus Warszawa
SEMP Ursynów
4:4
Pogoń Siedlce
Radomiak Radom
1:0
MUKS UNIA WARSZAWA
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości