Kolejka 1 |
|
|
Warszawska APN |
|
1:4 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
1:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:1 |
|
Bór Regut |
|
|
UKS Unia Boryszew |
|
1:2 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
Kolejka 2 |
|
|
Ursus Warszawa |
|
2:0 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
KS Raszyn |
|
6:1 |
|
Warszawska APN |
|
|
UKS Unia Boryszew |
|
2:1 |
|
SEMP II Ursynów |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:2 |
|
Bór Regut |
Kolejka 3 |
|
|
Bór Regut |
|
3:2 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Warszawska APN |
|
1:5 |
|
UKS Unia Boryszew |
|
|
KS Raszyn |
|
4:0 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
6:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
Kolejka 4 |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
5:2 |
|
Warszawska APN |
|
|
KS Raszyn |
|
5:0 |
|
Bór Regut |
|
|
UKS Unia Boryszew |
|
4:4 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:4 |
|
Ursus Warszawa |
|
Kolejka 5 |
|
|
Ursus Warszawa |
|
4:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
0:3 |
|
SEMP II Ursynów |
|
|
Bór Regut |
|
1:2 |
|
UKS Unia Boryszew |
|
|
Warszawska APN |
|
4:3 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
Kolejka 6 |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
2:1 |
|
Bór Regut |
|
|
Warszawska APN |
|
6:3 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
UKS Unia Boryszew |
|
2:5 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:8 |
|
KS Raszyn |
Kolejka 7 |
|
|
Ursus Warszawa |
|
1:0 |
|
SEMP II Ursynów |
|
|
Bór Regut |
|
2:2 |
|
Warszawska APN |
|
|
KS Raszyn |
|
1:1 |
|
UKS Unia Boryszew |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
3:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
Kolejka 8 |
|
|
Ursus Warszawa |
|
4:0 |
|
Warszawska APN |
|
|
Bór Regut |
|
2:7 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
KS Raszyn |
|
4:2 |
|
SEMP II Ursynów |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:2 |
|
UKS Unia Boryszew |
Kolejka 9 |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
2:2 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
4:1 |
|
UKS Unia Boryszew |
|
|
Warszawska APN |
|
0:4 |
|
KS Raszyn |
|
|
Bór Regut |
|
3:2 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
Kolejka 10 |
|
|
Ursus Warszawa |
|
7:2 |
|
Bór Regut |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:4 |
|
KS Raszyn |
|
|
UKS Unia Boryszew |
|
8:2 |
|
Warszawska APN |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:2 |
|
SEMP II Ursynów |
Kolejka 11 |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
6:0 |
|
UKS Unia Boryszew |
|
|
Bór Regut |
|
2:3 |
|
KS Raszyn |
|
|
Warszawska APN |
|
1:3 |
|
SEMP II Ursynów |
|
|
Ursus Warszawa |
|
7:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
Kolejka 12 |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
5:1 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
KS Raszyn |
|
1:0 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
UKS Unia Boryszew |
|
5:0 |
|
Bór Regut |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:5 |
|
Warszawska APN |
Kolejka 13 |
|
|
Ursus Warszawa |
|
4:0 |
|
UKS Unia Boryszew |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
2:2 |
|
Warszawska APN |
|
|
Bór Regut |
|
0:3 |
|
SEMP II Ursynów |
|
|
KS Raszyn |
|
5:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
Kolejka 14 |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
1:4 |
|
Ursus Warszawa |
|
|
Warszawska APN |
|
2:4 |
|
Bór Regut |
|
|
UKS Unia Boryszew |
|
3:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:3 |
|
Znicz II Pruszków |