Kolejka 1 |
|
|
MKS III Piaseczno |
|
0:7 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
11:2 |
|
LZS Błękitni Korytów |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
4:1 |
|
Akademia Piłkarska GREEN |
Kolejka 2 |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
0:2 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Akademia Piłkarska GREEN |
|
3:1 |
|
LZS Błękitni Korytów |
|
|
KS Sobienie Jeziory |
|
4:1 |
|
MKS III Piaseczno |
Kolejka 3 |
|
|
LZS Błękitni Korytów |
|
1:1 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
3:3 |
|
KS Sobienie Jeziory |
|
|
MKS III Piaseczno |
|
1:1 |
|
UKS Ołtarzew |
Kolejka 4 |
|
|
Akademia Piłkarska GREEN |
|
1:5 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
KS Sobienie Jeziory |
|
3:0 |
|
LZS Błękitni Korytów |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
3:1 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
Kolejka 5 |
|
|
LZS Błękitni Korytów |
|
2:4 |
|
UKS Ołtarzew |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
6:0 |
|
KS Sobienie Jeziory |
|
|
MKS III Piaseczno |
|
- : - |
|
Akademia Piłkarska GREEN |
Kolejka 6 |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
- : - |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
Akademia Piłkarska GREEN |
|
- : - |
|
KS Sobienie Jeziory |
|
|
MKS III Piaseczno |
|
4:1 |
|
Promnik Łaskarzew |
Kolejka 7 |
|
|
LZS Błękitni Korytów |
|
2:1 |
|
MKS III Piaseczno |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
3:0 |
|
Akademia Piłkarska GREEN |
|
|
KS Sobienie Jeziory |
|
0:7 |
|
UKS Ołtarzew |
Kolejka 8 |
|
|
LZS Błękitni Korytów |
|
2:2 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
3:0 |
|
MKS III Piaseczno |
|
|
Akademia Piłkarska GREEN |
|
1:2 |
|
UKS Ołtarzew |
Kolejka 9 |
|
|
LZS Błękitni Korytów |
|
- : - |
|
Akademia Piłkarska GREEN |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
0:0 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
MKS III Piaseczno |
|
- : - |
|
KS Sobienie Jeziory |
Kolejka 10 |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
- : - |
|
MKS III Piaseczno |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
- : - |
|
LZS Błękitni Korytów |
|
|
KS Sobienie Jeziory |
|
- : - |
|
Promnik Łaskarzew |
Kolejka 11 |
|
|
LZS Błękitni Korytów |
|
- : - |
|
KS Sobienie Jeziory |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
- : - |
|
Akademia Piłkarska GREEN |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
- : - |
|
UKS Ołtarzew |
Kolejka 12 |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
- : - |
|
LZS Błękitni Korytów |
|
|
Akademia Piłkarska GREEN |
|
- : - |
|
MKS III Piaseczno |
|
|
KS Sobienie Jeziory |
|
- : - |
|
Ursus II Warszawa |
Kolejka 13 |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
- : - |
|
UKS Ołtarzew |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
- : - |
|
MKS III Piaseczno |
|
|
KS Sobienie Jeziory |
|
- : - |
|
Akademia Piłkarska GREEN |
Kolejka 14 |
|
|
UKS Ołtarzew |
|
- : - |
|
KS Sobienie Jeziory |
|
|
Akademia Piłkarska GREEN |
|
- : - |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
MKS III Piaseczno |
|
- : - |
|
LZS Błękitni Korytów |