Kolejka 1 |
|
|
UKS Tarczyn |
|
3:1 |
|
Polonia III Warszawa |
|
|
Znicz III Pruszków |
|
4:0 |
|
AP Naprzód Brwinów |
|
|
Orlęta Mroków |
|
2:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Błękitni Korytów |
|
4:0 |
|
LKS Osuchów |
Kolejka 2 |
|
|
KS Raszyn |
|
0:3 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
UKS Tarczyn |
|
1:4 |
|
Znicz III Pruszków |
|
|
AP Naprzód Brwinów |
|
0:4 |
|
Orlęta Mroków |
|
|
Polonia III Warszawa |
|
13:0 |
|
LKS Osuchów |
Kolejka 3 |
|
|
Orlęta Mroków |
|
6:0 |
|
UKS Tarczyn |
|
|
LKS Osuchów |
|
0:3 |
|
KS Raszyn |
|
|
Błękitni Korytów |
|
1:0 |
|
AP Naprzód Brwinów |
|
|
Znicz III Pruszków |
|
5:0 |
|
Polonia III Warszawa |
Kolejka 4 |
|
|
UKS Tarczyn |
|
- : - |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Znicz III Pruszków |
|
0:3 |
|
Orlęta Mroków |
|
|
Polonia III Warszawa |
|
2:2 |
|
KS Raszyn |
|
|
AP Naprzód Brwinów |
|
2:0 |
|
LKS Osuchów |
|
Kolejka 5 |
|
|
Orlęta Mroków |
|
6:1 |
|
Polonia III Warszawa |
|
|
KS Raszyn |
|
1:4 |
|
AP Naprzód Brwinów |
|
|
LKS Osuchów |
|
3:3 |
|
UKS Tarczyn |
|
|
Błękitni Korytów |
|
2:4 |
|
Znicz III Pruszków |
Kolejka 6 |
|
|
UKS Tarczyn |
|
4:3 |
|
KS Raszyn |
|
|
Orlęta Mroków |
|
2:1 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Polonia III Warszawa |
|
8:1 |
|
AP Naprzód Brwinów |
|
|
Znicz III Pruszków |
|
3:0 |
|
LKS Osuchów |
Kolejka 7 |
|
|
KS Raszyn |
|
0:3 |
|
Znicz III Pruszków |
|
|
LKS Osuchów |
|
0:11 |
|
Orlęta Mroków |
|
|
Błękitni Korytów |
|
2:3 |
|
Polonia III Warszawa |
|
|
AP Naprzód Brwinów |
|
0:1 |
|
UKS Tarczyn |
Kolejka 8 |
|
|
LKS Osuchów |
|
0:3 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
Polonia III Warszawa |
|
1:1 |
|
UKS Tarczyn |
|
|
AP Naprzód Brwinów |
|
2:0 |
|
Znicz III Pruszków |
|
|
KS Raszyn |
|
2:2 |
|
Orlęta Mroków |
Kolejka 9 |
|
|
Orlęta Mroków |
|
0:1 |
|
AP Naprzód Brwinów |
|
|
Błękitni Korytów |
|
0:0 |
|
KS Raszyn |
|
|
LKS Osuchów |
|
- : - |
|
Polonia III Warszawa |
|
|
Znicz III Pruszków |
|
3:1 |
|
UKS Tarczyn |
Kolejka 10 |
|
|
KS Raszyn |
|
0:0 |
|
LKS Osuchów |
|
|
AP Naprzód Brwinów |
|
0:2 |
|
Błękitni Korytów |
|
|
UKS Tarczyn |
|
- : - |
|
Orlęta Mroków |
|
|
Polonia III Warszawa |
|
4:1 |
|
Znicz III Pruszków |
Kolejka 11 |
|
|
LKS Osuchów |
|
2:3 |
|
AP Naprzód Brwinów |
|
|
Orlęta Mroków |
|
2:1 |
|
Znicz III Pruszków |
|
|
Błękitni Korytów |
|
- : - |
|
UKS Tarczyn |
|
|
KS Raszyn |
|
- : - |
|
Polonia III Warszawa |
Kolejka 12 |
|
|
Znicz III Pruszków |
|
- : - |
|
Błękitni Korytów |
|
|
UKS Tarczyn |
|
- : - |
|
LKS Osuchów |
|
|
AP Naprzód Brwinów |
|
- : - |
|
KS Raszyn |
|
|
Polonia III Warszawa |
|
- : - |
|
Orlęta Mroków |
Kolejka 13 |
|
|
LKS Osuchów |
|
- : - |
|
Znicz III Pruszków |
|
|
AP Naprzód Brwinów |
|
- : - |
|
Polonia III Warszawa |
|
|
KS Raszyn |
|
- : - |
|
UKS Tarczyn |
|
|
Błękitni Korytów |
|
- : - |
|
Orlęta Mroków |
Kolejka 14 |
|
|
Znicz III Pruszków |
|
- : - |
|
KS Raszyn |
|
|
UKS Tarczyn |
|
- : - |
|
AP Naprzód Brwinów |
|
|
Orlęta Mroków |
|
- : - |
|
LKS Osuchów |
|
|
Polonia III Warszawa |
|
- : - |
|
Błękitni Korytów |