Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Escola Varsovia
Escola Varsovia 5 11 4 - 1 3 2 0
2
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 5 9 4 - 3 3 0 2
3
SEMP Ursynów
SEMP Ursynów 5 8 2 - 2 2 2 1
4
Cracovia Kraków KS
Cracovia Kraków KS 5 7 5 - 4 2 1 2
5
Wołyń Łuck
Wołyń Łuck 5 3 1 - 3 0 3 2
6
Kowel Wołyń
Kowel Wołyń 5 2 1 - 4 0 2 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kowel Wołyń
0:0
SEMP Ursynów
Escola Varsovia
0:0
Wołyń Łuck
Cracovia Kraków KS
0:1
Jagiellonia Białystok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kowel Wołyń
0:0
Wołyń Łuck
Jagiellonia Białystok
0:1
SEMP Ursynów
Escola Varsovia
1:0
Cracovia Kraków KS
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kowel Wołyń
0:1
Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia
0:0
SEMP Ursynów
Cracovia Kraków KS
1:1
Wołyń Łuck
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
2:1
Jagiellonia Białystok
Kowel Wołyń
1:2
Cracovia Kraków KS
Wołyń Łuck
0:1
SEMP Ursynów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kowel Wołyń
0:1
Escola Varsovia
Cracovia Kraków KS
2:0
SEMP Ursynów
Jagiellonia Białystok
1:0
Wołyń Łuck
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 5 13 17 - 0 4 1 0
2
BKS Lublin
BKS Lublin 5 12 14 - 3 4 0 1
3
Stal Mielec
Stal Mielec 5 9 3 - 5 3 0 2
4
Arka  Gdynia
Arka Gdynia 5 7 3 - 8 2 1 2
5
SEMP Ursynów
SEMP II Ursynów 5 3 2 - 13 1 0 4
6
Ajaks Częstochowa
Ajaks Częstochowa 5 0 0 - 10 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
2:1
SEMP II Ursynów
Śląsk Wrocław
3:0
BKS Lublin
Ajaks Częstochowa
0:1
Stal Mielec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
0:6
BKS Lublin
Stal Mielec
1:0
SEMP II Ursynów
Śląsk Wrocław
4:0
Ajaks Częstochowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
0:1
Stal Mielec
Śląsk Wrocław
6:0
SEMP II Ursynów
Ajaks Częstochowa
0:3
BKS Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
4:0
Stal Mielec
Arka Gdynia
1:0
Ajaks Częstochowa
BKS Lublin
4:0
SEMP II Ursynów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
0:0
Śląsk Wrocław
Ajaks Częstochowa
0:1
SEMP II Ursynów
Stal Mielec
0:1
BKS Lublin

Faza Pucharowa

Półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
2:0
Śląsk Wrocław
Escola Varsovia
0:1
BKS Lublin
Mecz o 11-12 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Kowel Wołyń
2:0
Ajaks Częstochowa
Mecz o 9-10 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Wołyń Łuck
1:0
SEMP II Ursynów
Mecz o 7-8 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia Kraków KS
1:1   k. 2 : 0
Arka Gdynia
Mecz o 5-6 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
1:1   k. 4 : 3
Stal Mielec
Mecz o 3 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
1:0
Śląsk Wrocław
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
3:0
BKS Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości