Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Oskar Przysucha
3:0*
LKS Promna
Sparta Jazgarzew
0:6
MKS Piaseczno
Mazur Karczew
1:4
Mszczonowianka Mszczonów
Pilica Białobrzegi
4:2
Błonianka Błonie
KS Raszyn
0:4
Energia Kozienice
Orzeł Unin
0:6
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radomiak II Radom
5:0
Perła Złotokłos
Znicz II Pruszków
1:2
Wilga Garwolin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
4:0
Orzeł Unin
LKS Promna
0:4
Sparta Jazgarzew
Błonianka Błonie
1:1
KS Raszyn
Energia Kozienice
0:1
Oskar Przysucha
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:2
Znicz II Pruszków
Wilga Garwolin
0:1
Pilica Białobrzegi
MKS Piaseczno
3:2
Mazur Karczew
Perła Złotokłos
0:4
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
2:3
MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew
1:2
Energia Kozienice
KS Raszyn
2:1
Wilga Garwolin
Mazur Karczew
2:1
LKS Promna
Pilica Białobrzegi
0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha
3:0
Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków
1:2
Radomiak II Radom
Orzeł Unin
6:0
Perła Złotokłos
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
0:7
Pilica Białobrzegi
LKS Promna
1:2
Mszczonowianka Mszczonów
Energia Kozienice
1:3
Mazur Karczew
Wilga Garwolin
0:2
Oskar Przysucha
Perła Złotokłos
1:2
MKS Piaseczno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:1
KS Raszyn
Orzeł Unin
1:0
Znicz II Pruszków
Błonianka Błonie
1:1
Sparta Jazgarzew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
1:1
Energia Kozienice
Oskar Przysucha
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sparta Jazgarzew
1:2
Wilga Garwolin
MKS Piaseczno
0:0
LKS Promna
KS Raszyn
4:1
Radomiak II Radom
Znicz II Pruszków
3:0
Perła Złotokłos
Pilica Białobrzegi
7:0
Orzeł Unin
Mazur Karczew
0:2
Błonianka Błonie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
3:3
Oskar Przysucha
Energia Kozienice
1:4
MKS Piaseczno
Wilga Garwolin
2:1
Mazur Karczew
Perła Złotokłos
1:3
LKS Promna
Znicz II Pruszków
0:2
Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
Sparta Jazgarzew
Orzeł Unin
0:1
KS Raszyn
Błonianka Błonie
3:0
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
0:1
Energia Kozienice
Mszczonowianka Mszczonów
1:2
Wilga Garwolin
Oskar Przysucha
3:1
Orzeł Unin
Sparta Jazgarzew
1:1
Radomiak II Radom
KS Raszyn
1:3
Znicz II Pruszków
Mazur Karczew
1:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi
5:0
Perła Złotokłos
MKS Piaseczno
1:2
Błonianka Błonie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
4:1
Mazur Karczew
Wilga Garwolin
3:6
MKS Piaseczno
Perła Złotokłos
0:1
Energia Kozienice
Znicz II Pruszków
0:1
Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi
5:0
KS Raszyn
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:1
Mszczonowianka Mszczonów
Orzeł Unin
5:1
Sparta Jazgarzew
Błonianka Błonie
3:0
LKS Promna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
3:0
Perła Złotokłos
Oskar Przysucha
1:5
Pilica Białobrzegi
Sparta Jazgarzew
1:0
Znicz II Pruszków
Mazur Karczew
1:1
Orzeł Unin
Mszczonowianka Mszczonów
3:1
Radomiak II Radom
MKS Piaseczno
1:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
LKS Promna
1:1
Wilga Garwolin
Energia Kozienice
0:2
Błonianka Błonie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
3:1
MKS Piaseczno
Wilga Garwolin
2:4
Energia Kozienice
KS Raszyn
0:2
Oskar Przysucha
Znicz II Pruszków
1:2
Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi
5:0
Sparta Jazgarzew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
7:1
LKS Promna
Orzeł Unin
2:2
Mszczonowianka Mszczonów
Perła Złotokłos
0:5
Błonianka Błonie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
1:0
Radomiak II Radom
Mszczonowianka Mszczonów
1:1
Znicz II Pruszków
Energia Kozienice
1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha
7:0
Perła Złotokłos
Sparta Jazgarzew
0:4
KS Raszyn
MKS Piaseczno
6:1
Orzeł Unin
Mazur Karczew
1:1
Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie
3:2
Wilga Garwolin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
- : -
Energia Kozienice
Oskar Przysucha
4:0
Sparta Jazgarzew
Perła Złotokłos
- : -
Wilga Garwolin
KS Raszyn
1:6
Mazur Karczew
Znicz II Pruszków
3:0
MKS Piaseczno
Pilica Białobrzegi
1:3
Mszczonowianka Mszczonów
Orzeł Unin
- : -
LKS Promna
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Błonianka Błonie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
- : -
Znicz II Pruszków
Błonianka Błonie
- : -
Radomiak II Radom
Mszczonowianka Mszczonów
- : -
KS Raszyn
Energia Kozienice
- : -
Orzeł Unin
Wilga Garwolin
- : -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sparta Jazgarzew
- : -
Perła Złotokłos
MKS Piaseczno
- : -
Pilica Białobrzegi
Mazur Karczew
- : -
Oskar Przysucha
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości