Kolejka 1 |
|
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
2:5 |
|
Proch Pionki |
|
|
LKS Pniewy |
|
2:3 |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Energia II Kozienice |
|
2:0 |
|
Centrum Radom |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
3:2 |
|
Młodzik Radom |
Kolejka 2 |
|
|
Młodzik Radom |
|
2:1 |
|
Energia II Kozienice |
|
|
Centrum Radom |
|
5:1 |
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
|
LKS Pniewy |
|
5:1 |
|
Proch Pionki |
|
|
Radomiak II Radom |
|
3:0 |
|
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 3 |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
5:2 |
|
LKS Pniewy |
|
|
Proch Pionki |
|
2:6 |
|
Centrum Radom |
|
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
0:6 |
|
Młodzik Radom |
|
|
Energia II Kozienice |
|
3:7 |
|
Radomiak II Radom |
Kolejka 4 |
|
|
Radomiak II Radom |
|
8:2 |
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
|
Młodzik Radom |
|
2:1 |
|
Proch Pionki |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
2:1 |
|
Energia II Kozienice |
|
|
LKS Pniewy |
|
5:3 |
|
Centrum Radom |
|
Kolejka 5 |
|
|
Centrum Radom |
|
0:6 |
|
Młodzik Radom |
|
|
Energia II Kozienice |
|
6:0 |
|
LKS Pniewy |
|
|
Proch Pionki |
|
5:4 |
|
Radomiak II Radom |
|
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
3:4 |
|
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 6 |
|
|
Radomiak II Radom |
|
11:1 |
|
Centrum Radom |
|
|
LKS Pniewy |
|
3:0 |
|
Młodzik Radom |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
1:1 |
|
Proch Pionki |
|
|
Energia II Kozienice |
|
3:1 |
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
Kolejka 7 |
|
|
Centrum Radom |
|
- : - |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
Energia II Kozienice |
|
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
- : - |
|
LKS Pniewy |
|
|
Młodzik Radom |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
Kolejka 8 |
|
|
Młodzik Radom |
|
- : - |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Centrum Radom |
|
- : - |
|
Energia II Kozienice |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
LKS Pniewy |
Kolejka 9 |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
LKS Pniewy |
|
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
- : - |
|
Centrum Radom |
|
|
Energia II Kozienice |
|
- : - |
|
Młodzik Radom |
Kolejka 10 |
|
|
Młodzik Radom |
|
- : - |
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
|
Centrum Radom |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
|
|
LKS Pniewy |
|
- : - |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
Energia II Kozienice |
Kolejka 11 |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
Młodzik Radom |
|
|
Centrum Radom |
|
- : - |
|
LKS Pniewy |
|
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
|
|
Energia II Kozienice |
|
- : - |
|
Pilica Białobrzegi |
Kolejka 12 |
|
|
Młodzik Radom |
|
- : - |
|
Centrum Radom |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
|
LKS Pniewy |
|
- : - |
|
Energia II Kozienice |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
Kolejka 13 |
|
|
Młodzik Radom |
|
- : - |
|
LKS Pniewy |
|
|
Proch Pionki |
|
- : - |
|
Pilica Białobrzegi |
|
|
Centrum Radom |
|
- : - |
|
Radomiak II Radom |
|
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
- : - |
|
Energia II Kozienice |
Kolejka 14 |
|
|
Pilica Białobrzegi |
|
- : - |
|
Centrum Radom |
|
|
Energia II Kozienice |
|
- : - |
|
Proch Pionki |
|
|
LKS Pniewy |
|
- : - |
|
LUKS Sportowa 4 Radom |
|
|
Radomiak II Radom |
|
- : - |
|
Młodzik Radom |