Kolejka 1 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
2:2 |
|
Agape Białołęka |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
0:3 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Bug II Wyszków |
|
0:2 |
|
Dąb Wieliszew |
|
|
Mazur II Karczew |
|
1:4 |
|
Sokół Serock |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
4:1 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
3:0 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
1:4 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
0:1 |
|
Unia Warszawa |
Kolejka 2 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
2:0 |
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Agape Białołęka |
|
2:6 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
1:0 |
|
Unia Warszawa |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
2:1 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
6:0 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
2:3 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
1:3 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
Sokół Serock |
|
4:3 |
|
Bug II Wyszków |
Kolejka 3 |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
8:0 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
3:2 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Unia Warszawa |
|
4:1 |
|
Dąb Wieliszew |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:3 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
1:1 |
|
Sokół Serock |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
2:3 |
|
Agape Białołęka |
|
|
Mazur II Karczew |
|
5:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
3:0 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
Kolejka 4 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
5:2 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
3:3 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Agape Białołęka |
|
2:2 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
1:1 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
0:3 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
7:1 |
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
2:3 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Sokół Serock |
|
2:3 |
|
Unia Warszawa |
|
Kolejka 5 |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
2:3 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
2:2 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Unia Warszawa |
|
4:1 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Mazur II Karczew |
|
2:2 |
|
Agape Białołęka |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
14:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
1:1 |
|
Dąb Wieliszew |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
4:0 |
|
Sokół Serock |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:5 |
|
Błyskawica Warszawa |
Kolejka 6 |
|
|
Agape Białołęka |
|
1:5 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
0:1 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
2:1 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
1:4 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
1:1 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Mazur II Karczew |
|
6:2 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
0:3 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Sokół Serock |
|
7:0 |
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
Kolejka 7 |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
6:2 |
|
Sokół Serock |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
4:1 |
|
Dąb Wieliszew |
|
|
Unia Warszawa |
|
4:0 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
1:1 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
7:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Bug II Wyszków |
|
0:4 |
|
Agape Białołęka |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
3:0 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
4:0 |
|
Mazur II Karczew |
Kolejka 8 |
|
|
Agape Białołęka |
|
4:1 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
3:1 |
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
5:1 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
0:1 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Sokół Serock |
|
1:2 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
2:3 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:4 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Mazur II Karczew |
|
0:3 |
|
Unia Warszawa |
Kolejka 9 |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
3:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
0:0 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
1:3 |
|
Dąb Wieliszew |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
0:3 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
Unia Warszawa |
|
4:0 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
3:2 |
|
Agape Białołęka |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
3:1 |
|
Sokół Serock |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
4:2 |
|
Mazur II Karczew |
Kolejka 10 |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
0:7 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Agape Białołęka |
|
2:3 |
|
Dąb Wieliszew |
|
|
Sokół Serock |
|
2:3 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
2:2 |
|
Unia Warszawa |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
2:0 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Mazur II Karczew |
|
2:0 |
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Bug II Wyszków |
|
2:9 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
2:4 |
|
Olimpia Warszawa |
Kolejka 11 |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
1:0 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
4:0 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
1:4 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
0:7 |
|
Sokół Serock |
|
|
Unia Warszawa |
|
1:2 |
|
Agape Białołęka |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
5:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
6:2 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
3:0 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
Kolejka 12 |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
2:2 |
|
Dąb Wieliszew |
|
|
Agape Białołęka |
|
8:0 |
|
Sokół Serock |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
1:0 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
Bug II Wyszków |
|
1:3 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
0:4 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Unia Warszawa |
|
1:1 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
Mazur II Karczew |
|
1:1 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
5:3 |
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
Kolejka 13 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
0:1 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
3:3 |
|
Agape Białołęka |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
3:1 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
6:2 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
6:0 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Sokół Serock |
|
2:2 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
4:1 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
0:1 |
|
Unia Warszawa |
Kolejka 14 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
2:5 |
|
Sokół Serock |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
2:2 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Victoria II Sulejówek |
|
3:2 |
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
|
Błyskawica Warszawa |
|
3:6 |
|
Dąb Wieliszew |
|
|
Agape Białołęka |
|
1:4 |
|
AP Marcovia Marki |
|
|
Unia Warszawa |
|
0:1 |
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
|
Mazur II Karczew |
|
4:1 |
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
1:2 |
|
Olimpia Warszawa |
Kolejka 15 |
|
|
MKS Hutnik Warszawa |
|
0:2 |
|
Victoria II Sulejówek |
|
|
TKS Bóbr Tłuszcz |
|
4:3 |
|
Bug II Wyszków |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
1:2 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Sokół Serock |
|
4:0 |
|
Błyskawica Warszawa |
|
|
AP Marcovia Marki |
|
5:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Dąb Wieliszew |
|
5:1 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki |
|
4:1 |
|
Agape Białołęka |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
1:0 |
|
Escola Varsovia Warszawa |