Kolejka 1 |
|
|
Orzeł Parysów |
|
2:2 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
0:4 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
3:2 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Marymont Warszawa |
|
2:4 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
2:3 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
0:8 |
|
Wisła Dziecinów |
|
|
Delta Warszawa |
|
1:1 |
|
Zły Warszawa |
Kolejka 2 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
4:3 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Advit Wiązowna |
|
8:1 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
3:0 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
5:2 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Zły Warszawa |
|
3:2 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Mazur II Karczew |
|
1:3 |
|
Delta Warszawa |
|
|
Marymont Warszawa |
|
3:1 |
|
Drukarz II Warszawa |
Kolejka 3 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
2:1 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
1:1 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
4:1 |
|
Wisła Dziecinów |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
2:0 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Orzeł Parysów |
|
2:2 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Delta Warszawa |
|
6:0 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
1:2 |
|
Marymont Warszawa |
Kolejka 4 |
|
|
Marymont Warszawa |
|
1:3 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
1:1 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
1:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Advit Wiązowna |
|
2:2 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
2:3 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Mazur II Karczew |
|
3:1 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
3:2 |
|
Delta Warszawa |
|
Kolejka 5 |
|
|
Delta Warszawa |
|
3:6 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
0:7 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
3:3 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Orzeł Parysów |
|
1:2 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
Zły Warszawa |
|
0:5 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
5:1 |
|
Marymont Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
3:1 |
|
Wisła Dziecinów |
Kolejka 6 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
2:3 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
7:3 |
|
Wisła Dziecinów |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
2:4 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Marymont Warszawa |
|
1:4 |
|
Delta Warszawa |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
0:2 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Advit Wiązowna |
|
1:2 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
1:6 |
|
Zły Warszawa |
Kolejka 7 |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
3:4 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
7:0 |
|
Marymont Warszawa |
|
|
Zły Warszawa |
|
2:1 |
|
Wisła Dziecinów |
|
|
Delta Warszawa |
|
7:0 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
Orzeł Parysów |
|
3:1 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Mazur II Karczew |
|
8:1 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
3:0 |
|
Wisła Maciejowice |
Kolejka 8 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
2:0 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Advit Wiązowna |
|
1:0 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
1:3 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Marymont Warszawa |
|
0:1 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Orzeł Parysów |
|
1:1 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
4:4 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
0:5 |
|
Delta Warszawa |
Kolejka 9 |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
8:0 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
3:2 |
|
Wisła Dziecinów |
|
|
Zły Warszawa |
|
4:0 |
|
Marymont Warszawa |
|
|
Delta Warszawa |
|
9:1 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
3:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Mazur II Karczew |
|
1:1 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
4:1 |
|
Olimpia Warszawa |
Kolejka 10 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
2:5 |
|
Wisła Dziecinów |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
1:2 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Marymont Warszawa |
|
1:7 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
3:8 |
|
Delta Warszawa |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
1:7 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Orzeł Parysów |
|
2:5 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Advit Wiązowna |
|
2:0 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
Kolejka 11 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
3:2 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
1:0 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
4:3 |
|
Marymont Warszawa |
|
|
Zły Warszawa |
|
3:0* |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Delta Warszawa |
|
5:2 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
1:0 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Mazur II Karczew |
|
7:1 |
|
Drukarz II Warszawa |
Kolejka 12 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
1:6 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
1:6 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Marymont Warszawa |
|
1:2 |
|
Wisła Dziecinów |
|
|
Delta Warszawa |
|
3:0 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
1:1 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
1:6 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Orzeł Parysów |
|
0:2 |
|
Zły Warszawa |
Kolejka 13 |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
8:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Advit Wiązowna |
|
6:1 |
|
Marymont Warszawa |
|
|
Mazur II Karczew |
|
5:0 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
0:1 |
|
Delta Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
2:3 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Zły Warszawa |
|
4:1 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
3:0 |
|
Drukarz II Warszawa |
Kolejka 14 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
3:3 |
|
Marymont Warszawa |
|
|
Advit Wiązowna |
|
0:1 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
Mazur II Karczew |
|
3:0 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
0:1 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
3:0 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Zły Warszawa |
|
0:4 |
|
Delta Warszawa |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
2:1 |
|
Wisła Maciejowice |
Kolejka 15 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
5:0 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
7:1 |
|
Marymont Warszawa |
|
|
Orzeł Parysów |
|
1:2 |
|
Wisła Dziecinów |
|
|
Delta Warszawa |
|
3:1 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
2:7 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
2:4 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
2:1 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
Kolejka 16 |
|
|
Advit Wiązowna |
|
3:0 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
2:1 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
Marymont Warszawa |
|
6:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
1:2 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Mazur II Karczew |
|
1:2 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Zły Warszawa |
|
3:1 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
1:6 |
|
Delta Warszawa |
Kolejka 17 |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
0:3 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Delta Warszawa |
|
9:1 |
|
Wisła Dziecinów |
|
|
Orzeł Parysów |
|
0:6 |
|
Marymont Warszawa |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
1:3 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Zły Warszawa |
|
2:1 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
0:1 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
4:0 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
Kolejka 18 |
|
|
Marymont Warszawa |
|
1:1 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
6:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Advit Wiązowna |
|
1:0 |
|
Delta Warszawa |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
2:3 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
5:2 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Mazur II Karczew |
|
1:0 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
3:4 |
|
Promnik Łaskarzew |
Kolejka 19 |
|
|
Mazur II Karczew |
|
0:2 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Orzeł Parysów |
|
3:1 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
3:0 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
Delta Warszawa |
|
8:0 |
|
Marymont Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
1:1 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Zły Warszawa |
|
1:1 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
2:1 |
|
Józefovia II Józefów |
Kolejka 20 |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
7:1 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Marymont Warszawa |
|
1:2 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Advit Wiązowna |
|
3:2 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
3:2 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
0:3 |
|
Delta Warszawa |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
0:7 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
4:0 |
|
Zły Warszawa |
Kolejka 21 |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
9:0 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Delta Warszawa |
|
3:0* |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
4:1 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
4:4 |
|
Marymont Warszawa |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
2:5 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Mazur II Karczew |
|
2:2 |
|
Wisła Dziecinów |
|
|
Zły Warszawa |
|
1:3 |
|
Advit Wiązowna |
Kolejka 22 |
|
|
Orzeł Parysów |
|
0:7 |
|
Delta Warszawa |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
4:6 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Marymont Warszawa |
|
1:1 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Advit Wiązowna |
|
3:0 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
1:1 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
0:4 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
3:0 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
Kolejka 23 |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
4:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Zły Warszawa |
|
0:3 |
|
Drukarz II Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
6:1 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
0:5 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Delta Warszawa |
|
4:0 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Mazur II Karczew |
|
5:1 |
|
Marymont Warszawa |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
2:3 |
|
Olimpia Warszawa |
Kolejka 24 |
|
|
Advit Wiązowna |
|
5:0 |
|
Wisła Dziecinów |
|
|
Orzeł Parysów |
|
1:1 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
0:5 |
|
Delta Warszawa |
|
|
Marymont Warszawa |
|
4:4 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
1:4 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
1:3 |
|
Zły Warszawa |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
0:5 |
|
Promnik Łaskarzew |
Kolejka 25 |
|
|
Advit Wiązowna |
|
5:1 |
|
Olimpia Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
2:1 |
|
Delta Warszawa |
|
|
Zły Warszawa |
|
2:0 |
|
Orzeł Parysów |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
4:3 |
|
AP EsKadra Warszawa |
|
|
Mazur II Karczew |
|
3:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Wisła Dziecinów |
|
5:1 |
|
Marymont Warszawa |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
1:7 |
|
Drukarz II Warszawa |
Kolejka 26 |
|
|
Delta Warszawa |
|
8:0 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
3:0 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Orzeł Parysów |
|
0:6 |
|
Mazur II Karczew |
|
|
Olimpia Warszawa |
|
0:2 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Drukarz II Warszawa |
|
7:4 |
|
Wisła Dziecinów |
|
|
Marymont Warszawa |
|
2:10 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
AP EsKadra Warszawa |
|
4:1 |
|
Zły Warszawa |