Wygrana z Advitem Wiązowna

ADVIT WIĄZOWNA 1:4 (0:3) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

Bramki: Makulec x2, D. Trzaskowski, Wargocki

Komentarz trenera Damiana Politańskiego:

Tym spotkaniem zakończyliśmy okres naprawdę ciężkiej pracy. Chciałem aby moi zawodnicy zagrali w dłuższym wymiarze czasowym, dlatego zabrałem tylko 15 zawodników, pozostali zagrają w piątek w sparingu drugiej drużyny, warto jednak wspomnieć, że aż 6 czołowych zawodników przebywa obecnie na urlopach lub jest kontuzjowana. Z minuty na minutę rywalizacja była coraz ostrzejsza, aż wreszcie, w 70 minucie na skutek spięcia obu drużyn po tym jak uderzony został nasz najmłodszy zawodnik, sędzia zmuszony był zakończyć spotkanie. Owszem moja drużyna słynie z agresywnej gry i twardego charakteru, sam - jeszcze jako piłkarz, nigdy nie odstawiałem nogi, ale trochę dziwi i martwi mnie sytuacja ze kolejny lokalny rywal urządza sobie polowanie na moich piłkarzy. To chyba sygnał, że z niżej notowanymi rywalami z okolicy gry towarzyskie w przyszłości nie mają sensu. Przed nami regeneracja i ostatni mecz sparingowy z Gromem Warszawa. Niestety już wiadomo, że nie zagra w nim aż 6 podstawowych zawodników w tym 2 kluczowych jak bramkarz Olszański czy kapitan Poszalski. Trzeba jednak być gotowym, bo takie sytuacje mogą się wydarzyć również w lidze.