Wtorek z Pucharem Polski

Nowy sezon zespół rezerw rozpocznie w Parysowie, gdzie 15 sierpnia o 17:00, rozegrają mecz I rundy okręgowego Pucharu Polski z Orłem.

Parysowski klub w poprzedniej edycji B-klasy zajął ósmą pozycję. W XXI wieku Orzeł w rozgrywkach PP mierzył się czterokrotnie z drużynami z powiatu otwockiego. W 2012 i 2015 roku wyższość Orła Parysów musiał uznać Sokół Celestynów przegrywając odpowiednio 5:3 i 5:2. Parysowianie w 2012 roku pucharową przygodę skończyli przegrywając z rezerwami Mazura Karczew 1:8, a rok temu odpadli w I rundzie PP ulegając 1:4 Advitowi Wiązowna. Orzeł Parysów rozegrał 3 sparingi z a-klasowymi rywalami. Wygrał 4:2 z Jutrzenką Cegłów i 2:0 z KS Puznówką, lecz przegrał 3:4 z Wisłą Dziecinów.

Józefovii II Józefów nie udało się wygrać ani jednego letniego sparingu, zaliczając porażki z Victorią Zerzeń (1:3), Rozwojem Warszawa (1:3) i KS Glinianka (2:4). „Dwójka” w XXI wieku również mierzyła się cztery razy w PP z ekipami z powiatu garwolińskiego i podobnie jak Orzeł dwukrotnie wygrywała i 2 razy przegrywała. W 2013 roku Józefovia II ograła 4:2 KS Puznówka, a w 2013 rozbiła zespół juniorów Wisły Maciejowice aż 1:13. W IV rundzie PP 2013/14 józefowianie ulegli Wildze Garwolin (0:4), a w 2015 roku nie dali rady Promnikowi Łaskarzew (0:3)

Ostatni raz józefowskie rezerwy mierzyły się z Orłem w A-klasie w sezonie 2009/10. W Parysowie górą byli gospodarze wygrywając 6:3, ale na stadionie w Józefowie było 6:3 dla naszego zespołu. Historia wskazuje, że może czekać nas bardzo wyrównany mecz.