WLO: Strzelanina w Ursusie

Na niekorzystny wynik złożyły się głównie dwa czynniki. Sporo energii kosztowały pierwsze trzy kolejki, w których "Józa" mierzyła się m. in. z mistrzem i wicemistrzem poprzedniego sezonu. Niestety zabrakło trzech kluczowych zawodnikow bramkarza Krzyśka Modrzejewskiego, pomocnika Pawła Kuzioły i napastnika Damiana Niuka. Zanim nowe ustawienie zaczęło funkcjonować, po 30 minutach było już 4-0 dla Ursusa. W drugiej połowie opiekun zespołu Sławomir Faliński dokonał drobnej korekty w ustawieniu i Józefovia zaczęła grać wysokim pressingiem. To przynioslo w miare dobry skutek, udało się stworzyć kilka doskonałych sytuacji, w tym 4 zakończone bramkami.

URSUS WARSZAWA 8:4 JÓZEFOVIA

BRAMKI: Paweł Wąsowski x2, Daniel Pijanowski x2

SKŁAD: Kupiec - Gąsiewski, Kobza, Ognicha, Walczak, Ritzen, Piłat, Poszalski, Pijanowski, Wąsowski, Zawadka

PONADTO GRALI: Czaplak, Łaba, Stopa

TRENER: Faliński