WLO: Pokonani przez Kobyłkę

W minionym tygodniu drużyna oldbojów musiała pogodzić się z porażką. W wyjazdowym meczu w Kobyłce, miejscowy Wicher triumfował zdecydowanie 5:1.

Początek spotkania nie zapowiadał tak dotkliwej porażki ekipy z Józefowa, choć już na starcie wystąpiła ona osłabiona brakiem kilku kluczowych graczy. Mimo to, piłkarze z Świdra odpowiedzieli szybko na pierwszą bramkę gospodarzy, zdobywając gola po rzucie rożnym, dzięki znakomitej zespołowej akcji, którą finalizował Marek Pietrzak. Jednakże kluczowym momentem okazała się stracona bramka na 2:1, która wynikła z nieporozumienia obrony i bramkarza z Józefowa. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze zdołali zdobyć kolejnego gola po skutecznej kontrze, ustalając wynik na 3:1.

Druga część spotkania była już znacznie mniej emocjonująca, bez większych okazji bramkowych po obu stronach boiska. Jednakże to drużyna Wicher okazała się skuteczniejsza w końcówce meczu, zdobywając jeszcze dwie bramki i zapewniając sobie efektowne zwycięstwo.

Teraz przed oldbojami z Józefowa stoi kolejne wyzwanie - kolejnym rywalem Advit Wiązowna.

WICHER KOBYŁKA 5:1 (3:1) JÓZEFOVIA

BRAMKA: Pietrzak