WLO: Hokejowo z Prawnikami

W emocjonującym meczu oldbojów Józefovii na obiektach Hutnika Warszawa padł wynik godny najbardziej widowiskowych zmagań hokejowych – zespół z Józefowa triumfował 7:3 nad drużyną Prawników.

Początek starcia charakteryzował się spokojem i wyrównaną grą obu ekip. Inicjatywę jednak przejęli goście z Józefowa, zdobywając pierwszą bramkę. Jednak po tej straconej bramce gospodarze szybko odzyskali równowagę, wyrównując stan meczu zaledwie po 30 sekundach.

Przed przerwą toczona była zacięta walka, lecz dwie trafienia Daniela Pijanowskiego na konto Józefovii pozwoliły udać się na przerwę z wyraźnym prowadzeniem.

Po zmianie stron to oldboje z Józefowa przejęli kontrolę nad grą, zdobywając kolejne bramki i wyznaczając ton spotkania. Choć drużyna Prawników zmniejszyła różnicę w końcówce, to kontrola gry i wynik były już pewnie w rękach graczy z Józefowa.

Józefowianie przezimują na 2. pozycji w tabeli warszawskiej ligi oldbojów. Nadchodząca wiosna zapowiada się niezwykle interesująco!