WLO: Blamaż i triumf

Za oldbojami Józefovii kolejne dwa spotkania, które kończyli w zupełnie odmiennych humorach. W 3. kolejce warszawskiej ligi oldbojów józefowianom lekcję futbolu dała Polonia Warszawa. Z kolej w kolejnej serii gier, w rolę nauczycieli wcielili się podopieczni Sławomira Falińskiego, który wysoko pokonali Jedność Żabieniec

- Po 22:00 to się śpi, a nie gra w piłkę – tam można podsumować wyjazdowe spotkanie z Polonią Warszawa. Józefovia przespała drugą połowę. Po przerwie zespół zagrał dużo poniżej swoich umiejętności i stracił aż siedem bramek.

POLONIA WARSZAWA 8:0 JÓZEFOVIA

SKŁAD: Rękawek, Rzewski, Kobza, Faliński, Zowczak, Walczak, Bronisz, Piłat, D. Pijanowski, Więckus, Zapaśnik

REZERWA: Czaplak, Gąsiewski, Stopa, Łaba

Zespół Sławomira Falińskiego przystąpił do meczu z Jednością mocno skoncentrowany i zmotywowany. Wreszcie do gry po kontuzjach powróciło kilku zawodników (m. in. Poszalski, Kuzioła, Ritzen). Od samego początku mecz toczył pod całkowitą kontrolą józefowian, a swój życiowy występ zaliczył trener Daniel Pijanowski, który strzelił klasycznego hat-tricka.

JÓZEFOVIA 6:1 JEDNOŚĆ ŻABIENIEC

BRAMKI: Piłat, Zawadka, Zapaśnik, Pijanowski x3

SKŁAD: Rękawek, Rzewski, Kobza, Kuzioła, Zowczak, Ritzen, Poszalski, Piłat, D. Pijanowski, Zawadka, Zapaśnik

REZERWA: P. Pijanowski, Czaplak, Gąsiewski, Walczak, Bronisz