Transfery zima 2019

Transfery zima 2019

Józefovia nie próżnowała na rynku transferowym. Andrej Karbowski, Piotr Szpak i Maciej Żaczek dołączyli do zespołu znad Świdra! 

ANDREJ KARBOWSKI 

Pozycja: obrońca

ur: 29.09.1996

Poprzedni klub: Grom Warszawa

Andrej Karbowski w minionej rundzie występował w Gromie Warszawa - rywalu Józefovii w Lidze okręgowej. Stoper wystąpił w 14 meczach zdobył jedną bramkę. Białorusin reprezentował barwy Torpedo Żodzino (juniorzy), Jagiellonii Białystok (juniorzy), rezerw BATE Borysów, FK Haradzieja (z którym awansował do najwyższej ligi). Później był wypożyczany do Hranitu Mikaszewicze i FK Smorogonie (zespoły z zaplecza białoruskiej ekstraklasy). Następnie występował w czwatoligowym Ruchu Wysokie Mazowieckie i Gromie Warszawa.

PIOTR SZPAK 

Pozycja: bramkarz

ur: 21.03.1987

Poprzedni klub: Roffey FC ()

Piotr Szpak przechodzi do Józefovii z angielskiego zespołu Roffey FC (Southern Combination Leauge). Golkiper przed wylotem na Wyspy bronił dostępu bramki w Tartanie Krasiczyn, Jedynce Krasnystaw, Starcie Krasnystaw, KS Łomianki oraz Ruchu Izbica.

 

MACIEJ ŻACZEK

Pozycja: pomocnik

ur: 25.06.1999

Poprzedni klub: Victoria Sulejówek

Kolejnym nabytkiem jest skrzydłowy Maciej Żaczek. Wychowanek MOSiR-u Mińsk Mazowiecki w przeszłości był zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała (juniorzy), OKS-u Otwock oraz Victorii Sulejówek. W minionej rundzie zagrał w 12 spotkaniach rezerw Victorii (występujących w Lidze okręgowej) zdobywając 2 gole.

Witamy! Życzymy powodzenia w barwach Józefovii!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości