Rywale Józefovii w sezonie 2018/19

Rywale Józefovii w sezonie 2018/19

MZPN przedstawił podział na grupy warszawskiej ligi okręgowej. Józefovia pozostanie w grupie II, czyli w tej samej gdzie występowała w poprzednich dwóch sezonach. Oto nasi rywale:

AP ŻYRARDÓW

(5 miejsce w LO)

IV liga, Sezon 2012/13

Żyrardowianka Żyrardów 1-0 Józefovia Józefów

Józefovia Józefów 0-3 Żyrardowianka Żyrardów

Liga okręgowa, Sezon 2016/17

Józefovia Józefów 1-1 Żyrardowianka Żyrardów

Żyrardowianka Żyrardów 0-0 Józefovia Józefów

Liga okręgowa, Sezon 2017/18

Józefovia Józefów 4-3 AP Żyrardów

AP Żyrardów 1-0 Józefovia Józefów

GROM WARSZAWA

(2 miejsce w LO)

Liga okręgowa,Sezon 2014/15

Józefovia Józefów 0-1 Grom Lipowo

Grom Lipowo 1-0 Józefovia Józefów (mecz w Warszawie)

Liga okręgowa, Sezon 2015/16

Józefovia Józefów 2-3 Grom Warszawa

Grom Warszawa 3-0 Józefovia Józefów

Liga okręgowa, Sezon 2017/18

Grom Warszawa 0-0 Józefovia Józefów

Józefovia Józefów 1-1 Grom Warszawa

KS KONSTANCIN

(9 miejsce w LO)

Liga okręgowa, Sezon 2017/18

Józefovia Józefów 3-1 KS Konstancin

KS Konstancin 1-1 Józefovia Józefów

KS TERESIN

(6 miejsce w LO)

Liga okręgowa, Sezon 2016/17

Józefovia Józefów 1-3 KS Teresin

KS Teresin 1-1 Józefovia Józefów

Liga okręgowa, Sezon 2017/18

Józefovia Józefów 4-0 KS Teresin

KS Teresin 3-2 Józefovia Józefów

LAURA CHYLICE

(beniaminek z 2 miejsca A klasy)

LKS CHLEBNIA

(7 miejsce w LO)

Liga okręgowa, Sezon 2016/17

Józefovia Józefów 2-3 LKS Chlebnia

LKS Chlebnia 2-0 Józefovia Józefów

Liga okręgowa, Sezon 2017/18

LKS Chlebnia 0-3 Józefovia Józefów

Józefovia Józefów 5-1 LKS Chlebnia

LKS OSUCHÓW

(beniaminek z 1 miejsca A klasy)

MILAN MILANÓWEK

(beniaminek z 2 miejsca A klasy)

Liga okręgowa, Sezon 2016/17

Milan Milanówek 1-4 Józefovia Józefów

Józefovia Józefów 0-3 (wo) Milan Milanówek (na boisku 4-1)

MKS II PIASECZNO

(beniaminek z 1 miejsca A klasy)

NAPRZÓD STARE BABICE

(11 miejsce w LO)

Liga okręgowa, Sezon 2017/18

Naprzód Stare Babice 1-6 Józefovia Józefów (mecz w Zielonkach-Parceli)

Józefovia Józefów 4-3 Naprzód Stare Babice

PERŁA ZŁOTOKŁOS

(spadkowicz z 16 miejsca IV ligi)

Liga okręgowa, Sezon 2016/17

Perła Złotokłos 0-1 Józefovia Józefów

Józefovia Józefów 0-0 Perła Złotokłos

POGOŃ II GRODZISK MAZOWIECKI

(12 miejsce w LO)

Liga okręgowa, Sezon 2016/17

Pogoń II Grodzisk Maz. 1-0 Józefovia Józefów

Józefovia Józefów 1-4 Pogoń II Grodzisk Maz.

Liga okręgowa, Sezon 2017/18

Józefovia Józefów 8-0 Pogoń II Grodzisk Maz.

Pogoń II Grodzisk Maz. 1-4 Józefovia Józefów

PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY

(10 miejsce w LO)

Liga okręgowa, Sezon 2016/17

Józefovia Józefów 0-1 Przyszłość Włochy

Przyszłość Włochy 0-2 Józefovia Józefów

Liga okręgowa, Sezon 2017/18

Przyszłość Włochy 2-1 Józefovia Józefów

Józefovia Józefów 2-3 Przyszłość Włochy

SEMP URSYNÓW

(3 miejsce w LO)

Liga okręgowa, Sezon 2016/17

Józefovia Józefów 1-0 SEMP Ursynów

SEMP Ursynów 1-1 Józefovia Józefów

Liga okręgowa, Sezon 2017/18

Józefovia Józefów 4-2 SEMP Ursynów

SEMP Ursynów 2-0 Józefovia Józefów

URSUS II WARSZAWA

(8 miejsce w LO)

Liga okręgowa, Sezon 2017/18

Ursus II Warszawa 0-1 Józefovia Józefów

Józefovia Józefów 3-0 Ursus II Warszawa

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości