Remis z PKS Radość

PKS RADOŚĆ 0:0 JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

SKŁAD: Sędek - Ostrzyżek, Smoliński (55' Przybysz), Orowiecki, Wojda - Poszalski - Wargocki (71' Trzepałka), Czapkowski, Napieraj (80' Bieńkowski), Krupiński - Bakuła (90' Trzaskowski)

SKRÓT MECZU

W Wielką Sobotę Józefovia grała na wyjeździe z lokalnym rywalem PKS Radość. Przed meczem cały czas padał deszcz, były ciężkie warunki do gry.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy częściej przebywali na połowie Józefovii, szczególnie zagrażając po rzutach rożnych. Jednak to nasi piłkarze mieli najlepszą okazję. W 11 minucie arbiter odgwizdał rzut karny po faulu. Do piłki podszedł Adam Krupiński ale uderzył prosto w bramkarza, jeszcze próbował dobijać Krzysiek Czapkowski ale jego strzał został zablokowany. Jak się potem okazało była to najlepsza szansa w całym meczu.

Do końca pierwszej połowy była ostra walka i dużo fauli. Kibice w pierwszej części gry nie zobaczyli bramek.

W drugiej połowie prowokowany przez kibiców gości były piłkarz Józefovii Adam Onkiewicz odpowiedział

brzydkim tekstem i sędzia ukarał go drugą żółtą kartką. Od 48 minuty gospodarze musieli grać w 10-stkę.

Józefovia stworzyła kilka sytuacji ale nie były na tyle groźne aby zaskoczyć dobrze dysponowanego w bramce Konrada Dudzińskiego. Gospodarze nie opuszczali własnej połowie, zagrozili tylko rzutem wolnym z 18 metrów, który został pewnie złapałany przez Pawła Sędka.

W ostatniej akcji meczu w swoim stylu przedarł się przez obronę Adam Krupiński ale jego strzał ponownie obronił bramkarz PKS.

Mecz zakończył się ponownie jak w zeszłej rundzie bezbramkowym remisem i ponownie Józefovia nie wykorzystała rzutu karnego.

>>> ZDJĘCIA <<<