Remis z Okęciem Warszawa

Po nieudanym awansie do IV ligi wicemistrza naszej grupy Promnika Łaskarzew, Józefovia musiała rozegrać następnego dnia baraż o utrzymanie w lidze okręgowej z Okęciem Warszawa.

W składzie przez kontuzje nie zagrali m.in: Adam Krupiński, Maciek Napieraj, Łukasz Rosłonek i Mateusz Wojda. Nie było również podstawowego w tej rundzie bramkarza Pawła Sędka oraz trenera Józefovii Roberta Rokickiego.

Spotkanie niestety zawiodło kibiców, brakowało dokładności a przede wszystkim sytuacji. Oba zespoły stworzyły sobie w całym meczu po dwie dobre okazje do strzelenia goli. W pierwszej połowie bliżej zdobycia bramki był nasz zespół po niecelnej główce z kilku metrów Rafała Wargockiego. Na skrzydle dobre akcje przeprowadzał Paweł Niemczyk ale brakowało wykończenia. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis.

W drugiej połowie obraz gry był bardzo podobny jak przed przerwą. Zawodnicy obu drużyn mieli problemy z konstruowaniem akcji. W 56 minucie zawodnik Okęcia przedarł się przez naszych obrońców i wyłożył piłkę do swojego kolegi, który nie dał szans Darkowi Niemcowi.

Na boisku było dużo przypadku. W końcówce meczu nasz zespół wykorzystał fatalny błąd obrońcy gości. Defensor Okęcia postanowił podać piłkę tyłem głowy do swojego bramkarza ale zrobił to na tyle niefortunnie, że piłkę przejął nasz pomocnik Arek Przybysz i wpakował piłkę do bramki.

W doliczonym czasie gry piłkarze z Warszawy mogli wygrać spotkanie ale z kilku metrów napastnik Okęcia strzelił głową z kilku metrów nad poprzeczką.

Remis po bardzo przeciętnym spotkaniu, losy naszej drużyny rozstrzygną się w Warszawie na stadionie przy ulicy Radarowej 1.

Dla kibiców, którzy nie będą mogli przybyć na to spotkanie przygotowaliśmy relacje live. >>> LINK <<<

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 1:1 (0:0) OKĘCIE WARSZAWA

BRAMKA: Przybysz 84' - Pawlak 56'

SKŁAD: Niemiec - Domański, Orowiecki, Smoliński, Wróblewski (46' Ostrzyżek) - Poszalski - Wargocki (67' Trzepałka), Czapkowski, Przybysz, P.Niemczyk (76' Bednarczyk) - Trzaskowski (31' Bakuła)