Przyszłość - to już jutro!

Przyszłość - to już jutro!

W sobotę 29 września Józefovia zmierzy się przed własną publicznością z Przyszłością Włochy. Czy "Józa" zrewanżuje się za dwie porażki z ubiegłego sezonu? Zapraszamy na Dolną 19! Początek spotkania tradycyjnie godzinie o 12:00.

 • Przyszłość Włochy przyjeżdża na Dolną 19 z zamiarem przerwania serii 5 ligowych meczów bez wygranej. Nie w sposób zapomnieć o niekorzystnej passie warszawian w poprzednim sezonie, kiedy to Przyszłość nie wygrała 6 spotkań z rzędu. Przełamanie nastąpiło dopiero w meczu domowym z… Józefovią (2:1).
 • Przyszłość w bieżącym sezonie zanotowała najgorszy start w Lidze okręgowej w XXI wieku. Po ośmiu kolejkach Ligi okręgowej włochowski klub z dorobkiem 7 punktów zajmuje dopiero 12. pozycję. W poprzedni weekend Przyszłość przegrała na własnym stadionie z Naprzodem Stare Babice 1:2.
 • Klub z ulicy Rybnickiej jesienią tego roku kończy 90 lat, więc niekorzystne wyniki tym bardziej martwią kibiców Przyszłości.

 • Defensywa Józefovii to niewątpliwy atut. Dotychczas klub znad Świdra stracił tylko 10 bramek – najmniej w lidze.
 • MLKS z 18. punktami na koncie zajmuje 2. pozycję w tabeli. W poprzedniej kolejce nasi zawodnicy wygrali na wyjeździe 2:0 z Pogonią II Grodzisk Mazowiecki. W środę „Józa” ponownie wybrała się do Grodziska, gdzie w ramach rozgrywek Pucharu Polski mierzyła się z rezerwami Pogoni. Po raz górą byli przyjezdni, którzy zwyciężyli 4:3.
 • Spotkanie z Przyszłością będzie czwartym meczem domowym z rzędu, w którym Józefovia zmierzy się z drużyną ze stolicy. Piłkarze trenera Damiana Politańskiego pokonali Ursus II i Hutnik, lecz musieli uznać wyższość Gromu. Co więcej, w następnym tygodniu „Józa” zmierzy się na wyjeździe z kolejną ekipą z Warszawy – SEMP-em Ursynów.

 • Wiosną Józefovia przegrała na własnym obiekcie z Przyszłością 2:3. Bramki dla józefowian zdobyli Marcin Makulec i Elias Shehadee. Dla przyjezdnych trafiali Mansur Emiroglu, Adam Sypuła i w ostatniej akcji meczu Łukasz Kawalec.

HISTORIA LIGOWYCH SPOTKAŃ W OSTATNICH 10 SEZONACH:

Liga okręgowa, Sezon 2016/17
Józefovia Józefów 0-1 Przyszłość Włochy
Przyszłość Włochy 0-2 Józefovia Józefów
Liga okręgowa, Sezon 2017/18
Przyszłość Włochy 2-1 Józefovia Józefów
Józefovia Józefów 2-3 Przyszłość Włochy
WYGRANE JÓZEFOVII: 1 (w Józefowie: 0)
WYGRANE PRZYSZŁOŚCI: 3 (w Józefowie: 2)
REMISY: 0
BRAMKI JÓZEFOVII: 5 (w Józefowie: 2)
BRAMKI PRZYSZŁOŚCI: 6 (w Józefowie: 4)

O 14:00, zaraz po zakończeniu meczu pierwszego zespołu seniorów, na boisko wybiegną jedenastki Józefovii II oraz Boru Regut. Sobotni pojedynek sąsiadów tabeli A klasy zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Dolnej 19.

 • Bór Regut zaczął sezon od falstartu. Gracze trenera Jacka Bąka na starcie sezonu zanotowali 3 porażki, natomiast później 3 razy triumfowali: 4:1 z Wisłą Maciejowice, 6:0 z PKS-em Radość i 3:2 z Otwockim KS-em. Aktualnie Bór jest siódmy, wyprzedzając o jedno miejsce józefowskie rezerwy.
 • Bór Regut nie przegrał z Józefovią II od sześciu lat. Druga drużyna „Józy” po raz ostatni zwyciężyła z Borem w rundzie jesiennej sezonu 2012/13.

 • „Dwójka” w 6. kolejce A klasy przegrała w 3:4 w spotkaniu z Advitem Wiązowna. Z bilansem 2 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek piłkarze trenera Roberta Rokickiego zamjują 8 miejsce w tabeli.
 • Maciej Napieraj w ostatnich pięciu spotkaniach rozegranych przeciwko drużynie z Reguta zdobył 5 bramek! Niewątpliwie wychowanek Józefovii ma patent na Bór!

 • Poprzednie spotkanie pomiędzy Józefovią II a Borem na stadionie przy Dolnej 19 zakończył się remisem 3:3. Dla gospodarzy trafiał Jakub Wolski, Maciej Napieraj oraz Dorian Citkowski. Dla zespołu z Reguta dwie bramki zdobył Dominik Gątkowski i jeden raz do siatki trafił Tomasz Grzesiński.

HISTORIA LIGOWYCH SPOTKAŃ W OSTATNICH 10 SEZONACH:

A klasa, Sezon 2009/10
Bór Regut 3-1 Józefovia II Józefów
Józefovia II Józefów 4-2 Bór Regut
A klasa, Sezon 2010/11
Józefovia II Józefów 0-0 Bór Regut
Bór Regut 0-2 Józefovia II Józefów
A klasa, Sezon 2011/12
Bór Regut 1-4 Józefovia II Józefów
Józefovia II Józefów 1-1 Bór Regut
A klasa, Sezon 2012/13
Józefovia II Józefów 2-0 Bór Regut
Bór Regut 4-1 Józefovia II Józefów
A klasa, Sezon 2013/14
Józefovia II Józefów 0-3 Bór Regut
Bór Regut 4-0 Józefovia II Józefów
A klasa, Sezon 2016/17
Bór Regut 2-0 Józefovia II Józefów
Józefovia II Józefów 1-3 Bór Regut
A klasa, Sezon 2017/18
Józefovia II Józefów 3-3 Bór Regut
Bór Regut 2-1 Józefovia II Józefów
WYGRANE JÓZEFOVII: 4 (w Józefowie: 2)
WYGRANE BORU: 7 (w Józefowie: 2)
REMISY: 3 (w Józefowie: 3)
BRAMKI JÓZEFOVII: 20 (w Józefowie: 11)
BRAMKI BORU: 28 (w Józefowie: 12)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości