Przygotowania józefowskich oldbojów

Oldboje Józefovii przystąpili do serii przygotowawczych sparingów, przygotowując się intensywnie do nadchodzącej rundy wiosennej.

W pierwszym spotkaniu, drużyna z Józefowa pokonała Advit Wiązowna 5:2. Mimo krótszego czasu gry (2 x 35 min), gospodarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, demonstrując wysoką jakość gry. Pomimo zimowej przerwy, józefowianie prezentowali wiele zagrań z pierwszej piłki oraz umiejętne zwalnianie i przyspieszanie tempa gry, co znacząco przyczyniło się do sukcesu. Daniel Pijanowski i Marcin Makulec zapewnili swojej drużynie dublety, a trafienie dołożył Kuba Woźniak. Dla gości dwukrotnie trafiał Arkadiusz Zapaśnik - były gracz zarówno drużyn seniorów, jak i józefowskich oldbojów.

W kolejnym spotkaniu, Józefovia pokonała PKS Radość 5:4, a do siatki rywala trafiali Daniel Pijanowski, Ryszard Czernicki i debiutujący Rafał Zalewski, były zawodnik grup młodzieżowych MLKS Józefovia.

Najbliższe plany oldbojów Józefovii obejmują kolejne dwa sparingi z KS Falenica oraz OKS Otwock, oba zaplanowane na wtorki na Dolnej. Ponadto, od 18 marca rozpoczyna się Puchar Oldbojów, gdzie Józefovia zmierzy się z dobrze im znaną drużyną PKS Radość. Pierwszą kolejkę przeorganizowanej I ligi oldbojów zainauguruje starcie na Dolnej z Wilgą Garwolin. Mecz 22 kwietnia.

MECENASOWIE SPORTU
SPONSOR GŁÓWNY AKADEMII MLKS JÓZEFOVIA