Przegrana w pierwszym sparingu

Józefovia przegrała 1:4 z Hutnikiem Huta Czechy (2. miejsce w siedleckiej "okręgówce").

Ekipa trenera Damiana Politańskiego w pierwszym testmeczu musiała radzić sobie bez wielu podstawowych pilkarzy, jak np. Robert Rokicki, Maciej Żaczek, Krzysztof Czapkowski, Moatasem Aziz, Michał Orowiecki, Andrej Karbowski i Jakub Kita. Problemy kadrowe sprawiły, że szanse w meczu kontrolnym dostali gracze drużyny rezerw.

Zawiodła skuteczność pod bramką rywali i błędu w defensywie, które kosztowały stratę aż czterech goli.

W środę 29 stycznia podopieczni Damiana Politańskiego zmierzą się w sparingu z Mazurem II Karczew. Mecz o 20:00 w Karczewie.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 1:4 (1:2) HUTNIK HUTA CZECHY

BRAMKI: Dukalski - Szostak, Piętka, Macioszek, Grudniak

SKŁAD: P. Przybysz - Filochowski, Blechman, Adamiak, Rowicki - Prochowski, Kopeć, Dukalski, Rogowski, Trzepałka - Boniec

PONADTO GRALI: Hagno, Zęgota, Citkowski, Ślubowski