Porażka z UKS Bródno

Józefovia grając w rezerwowym składzie odpadła z rozgrywek pucharowych.

Trener Damian Politański dokonał zmian w składzie i szansę otrzymali zawodnicy, którzy mniej grali, byli kontuzjowani lub wrócili z urlopów. Spotkanie potraktowane zostało treningowo, priorytetem jest liga.

Niestety pomimo prowadzenia w tym spotkaniu po bramce Daniela Trzepałki nasi zawodnicy tuż przed przerwą w ciągu 2 minut stracili 2 bramki. Zabrakło również koncentracji po przerwie kiedy po rzucie wolnym i złym wyjściu bramkarza piłkarze z Bródna podwyższyli wynik na 3:1. Bramkę kontaktową strzelił Arek Przybysz ale kilka minut wcześniej zmarnował idealną okazję. Ogólnie w całym spotkaniu mimo większej ilości sytuacji bramkowych zabrakło wykończenia i nasza drużyna żegna się z Okręgowym Pucharem Polski już w II rundzie.