Porażka rezerw w meczu o prym nad Mienią

A klasowy klasyk dla rywala zza Mieni. Drugi seniorski zespół Józefovii uległ na własnym boisku liderowi Advitowi Wiązowna 1:3.

Początek meczu był udany dla piłkarzy z Józefowa, którzy za sprawą Juliana Jacqueta objęli prowadzenie z faworytem. Jednak w 18. minucie do wyrównania doprowadził znany w przeszłości z występów nad Świdrem Piotr Bąk, a jeszcze przed przerwą ładnym trafieniem zza pola karnego popisał się Grzegorz Witan. Wynik w 54. minucie meczu mocnym i precyzyjnym uderzeniem z dystansu ustalił Maciej Bakuła. W składzie lokalnego rywala wystąpiło kilku zawodników z przeszłością w józefowskich barwach - prócz Piotra Bąka zagrali także Filip Prochowski i Bartłomiej Bakuła, który tego dnia nosił opaskę kapitana.

JÓZEFOVIA II 1:3 ADVIT WIĄZOWNA

BRAMKI: Jacquet 6' - Bąk 18', Witan 33', Bakuła 54'

SKŁAD: Sitnik - Turowicz (65' Turowicz), Adamiak, Maziarz, Ziubiński (70' Murawiński) - Jacquet, Tarczyński (65' Bachman), Ryk, Głowacki (46' Kot), Piotrzkowicz (65' Pawłowski) - Chojecki