Obóz Zakopane 2022: dzień 3, 4, 5

Po intensywnych pierwszych dniach obozu w Zakopanem, w poniedziałek na piłkarzy rocznika 2007 czekały atrakcje. Zanim jednak nadszedł czas na przyjemności, przeprowadzono treningi - tym razem nie na zewnątrz, lecz na hali. Tam podopieczni pod okiem trenerów Dominika Dukalskiego, Mateusza Rowickiego i Mateusza Szymańskiego pracowali nad motoryką.

Po popołudniowym posiłku zespół wyruszył na spacer po centrum Zakopanego, a stamtąd na Góralski Ślizg zlokalizowany pod dolną stacją kolei na Gubałówkę. Gigantyczna 8-torowa zjeżdżalnia stała się areną rywalizacji józefowskich sportowców!

Wieczorem przygotowano kolejną niespodziankę. W poniedziałek 15. urodziny obchodził Franek Janiak. Cała sala odśpiewała naprawdę głośne „Sto lat”, a miłą uroczystość uświetnił smakowity, odpowiednio ozdobiony tort. Wszystkiego najlepszego! Jeszcze przed snem był czas na treningi indywidualne, a także regenerację.

Józefowianie wtorek rozpoczęli od tradycyjnego rozruchu. Po nim i po śniadaniu pracowali nad swoją szybkością z elementami piłkarskimi. Po południu nasz zespół odbył jeszcze jeden trening, a wieczorem rozegrano futsalowy miniturniej na hali.

Środa była dniem meczowym. O 10:45 rozpoczął się rozruch przedmeczowy, następnie po obiedzie trenerzy przygotowali odprawę taktyczną przed spotkaniem z Podhalem Nowy Targ. Ze względu na obfite opady śniegu rozegrano 40 minut pierwszej połowy i 30 minut drugie połowy. Ciężkie warunki nie przeszkodziły w odniesieniu efektownego zwycięstwa nad ekipą z Nowego Targu. "Józa" wygrała 9:0, a na listę strzelców wpisali się Antek Zowczak x3, Antek Sawka x2, Zachary Horosz x2, Maks Arendarski, Piotr Świeżak. W sparingu wzięło udział 21 zawodników.