Obóz Ostrołęka 2023: dzień 3 i 4

Poniedziałkowy poranek upłynął pod znakiem treningu motorycznego z elementami techniczno-taktycznymi. Po zajęciach i obiedzie nadszedł czas na kolejny trening. Józefowianie rywalizowali w drużynach oraz dodatkowo rozegrali grę wewnętrzną. Następnie piłkarze wysłuchali odprawy taktycznej przygotowanej przez trenerów. Odnowa biologiczna niweluje negatywne skutki zmęczenia oraz przygotowuje organizm do kolejnych, mozolnych treningów. Piłkarze Józefovii regenerowali swoje ciała korzystając z sauny, jaccuzzi i beczki z zimną wodą.

Wtorek tradycyjnie rozpoczął się od rozruchu zaplanowanego na 7:30. Tego dnia podopieczni trenera Dominika Dukalskiego odbyli dwa zajęcia - poranne motoryczne i techniczno-taktyczny, a po obiedzie trening techniczno-taktyczny. Potem poświęcono czas na rozciąganie i ćwiczenia z rollerem, które są doskonałym sposobem na regenerację po treningu. Gracze „Józy” kochają rywalizację. Wieczorem nie brakowało ekscytujących pojedynków w bilard, piłkarzyki oraz darta. Dzień zamknęło wspólne oglądanie meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem a Realem Madryt.

MECENASOWIE SPORTU