No to po kolejce: Grupa pościgowa traci

Trzeci w tabeli Ligi okręgowej KS Teresin przegrał na swoim boisku z Piastem Piastów. Po pierwszej połowie 1:0 prowadzili gospodarze, ale w drugiej odsłonie meczu lepsi byli goście z Piastowa i to oni wygrali 3:2. W 90.minucie rzut karny obronił Michał Papierz, przekreślając marzenia teresinian o trzech punktach.

Punkty stracili też zawodnicy Laury, którzy w Chylicach tylko zremisowali 2:2 z LKS-em Osuchów. Grom Warszawa niespodziewanie przegrał na własnym terenie z Pogonią II Grodzisk Mazowiecki. Jedynymi ekipami z czołówki, które nie zawiodły kibiców są lider AP Żyrardów oraz druga Józefovia. Żyrardowianie wygrali na wyjeździe 3:1 z LKS-em Chlebnia, a „Józa” bez problemów ograła Milan Milanówek 6:0. Pierwsze punkty w tym sezonie zdobył KS Konstancin, który wygrał 1:0 z Przyszłością Włochy.