Gra wewnętrzna rezerw

W Sobotę 16.01 drużyna rezerw, pod wodzą nowego trenera rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwsze zajęcia w tym roku Trener Politański zaplanował grę wewnętrzną. W zajęciach wzięło udział 22 zawodników w tym 2 testowanych, a sparing zakończył się zwycięstwem 4:0 lepiej dysponowanej tego dnia jedenastki. Z przyczyn losowych nie mogli się pojawić zgłaszający chęć do gry w nadchodzącej rundzie Łukasz Rychlica oraz Bartłomiej Ostrowski oboje jednak stawili się na poniedziałkowym treningu. Z powodów osobistych buty na kołku musiał zawiesić Jakub Zwierz i wszystko wskazuje na to że sobotnia gra była jego ostatnią w tej rundzie.

Ogromnie cieszy fakt, że po ciężkiej chorobie do pełni zdrowia wraca Jordan Skorupka który od poniedziałku wznowił treningi w drużynie rezerw.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 rezerwy rozegrają sparing z Dębem II Wieliszew. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.

CZERWONI 4:0 (3:0) NIEBIESCY

BRAMKI: Cepiak 15', 60', Lesniak 30', Babaev 33'

Czerwoni: Krogul - Leśniak, Zwierz, Smoliński, Zawodnik Testowany - Jokiel, Domański - Solnicki, Bielicki, Babaev - Cepiak

Niebiescy: Wilczyński - Jończyk, Dowgwiłłowicz, Mika, Zadrożny - Kozłowski, Bolek- P.Niemczyk, Tobiasz, Zawodnik Testowany - Zalewski